ביטוח לעסק כלל

חברת כלל היא אחד מהגופים הפיננסיים המוכרים בישראל ותחומי העיסוק שלה כוללים בין היתר השקעות, משכנתאות, ניהול קופות גמל וקרנות השתלמות, כלל ביטוח אשראי לעסקים, ביטוח מנהלים ועוד. אחד מהתחומים שצוברים תאוצה בעת האחרונה בחברת כלל, הוא ביטוח לעסקים שהופך להיות פופולארי יותר בגלל הצורך הגדל בביטחון ויציבות גם בתחום העסקי.

נציגת ביטוח לעסק

ביטוח לעסק כלל – מאפיינים

בעלי עסקים חשופים במקרים רבים לסיטואציות שונות שיש בהן פוטנציאל לפגיעה פיזית בנכסים של החברה או יצירת נזק עקיף באמצעות פגיעה בהכנסות. פוליסת כלל ביטוח לעסק נותנת מענה לסיטואציות כאלה בדיוק, כאשר הסעיפים השונים של הביטוח מכסים בין השאר את העסק במקרים של שריפות, נזקים למוצרים אלקטרוניים, אחריות כלפי צד שלישי, אובדן אינפורמציה ועוד.

יש לציין, כי בחברת כלל ניתן להתאים את הפוליסה בהתאם לסוג העסק, כאשר האופציות הן חנויות קניון, משרדים, מרפאות, הייטק, מספרות ומכוני קוסמטיקה, בתי מלאכה וכ"ו. כל מסלול כולל כיסויים רלוונטיים ומשמיט סעיפים שאינם נחוצים לסוג החברה המבוטחת.

ביטוח לעסק כלל – טלפון ויצירת קשר

לקוחות חדשים ומבוטחים קיימים שמעוניינים לברר פרטים נוספים על פוליסת ביטוח לעסק כלל, יכולים לעשות את זה דרך המוקד הטלפוני במס' *5454. שעות הפעילות של המוקד הם בימים א' עד ה' בין השעות 08:30-17:00.

תחום הביטוח בישראל נמצא בהתפתחות מתמדת, כאשר יותר ויותר חברות ביטוח חדשות מופיעות בשוק. המתחרים החדשים והשחקנים הוותיקים בתחום מעוניינים כמובן למשוך מבוטחים רבים ככל האפשר ולכן מציעים אפיקים מגוונים ואטרקטיביים יותר ללקוחות. המגמה הכללית שנוצרת בענף היא חיובית כמובן לציבור, אך היצע האפשרויות הגדול יכול גם לפגוע ביכולת שלהם להשוות בין הפוליסות ולבחור את האופציה האופטימאלית ביותר.

פוליסות ביטוח נוספות של חברת כלל

ביטוח סיעודי

ביטוח מנהלים

כדי להימנע ממצבים בהם אתה משלם סכומי כסף מיותרים על ביטוח, חשוב מאד לקבל את המידע הרחב ביותר על מה שמתרחש בשוק ולהתייעץ עם אנשי מקצוע. אנו בפורטל צוק ביטוח יכולים לסייע לך ולהפנות אותך למומחים בתחום ללא שום עלות או התחייבות. אם אתה מעוניין לברר על פתרונות ביטוח עבור העסק שלך, השאר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.

קבלו הצעה לביטוח לעסקים