ביטוח מנהלים כלל

חברת כלל היא גוף פיננסי מוכר ובעל ניסיון רב שפועל שנים רבות בישראל. כלל ביטוח מעסיקה מעל ארבעת אלפים עובדים בארץ, מחזיקה בנתח שוק של כ-15% מענף הביטוח בישראל ונהנית מציונים גבוהים בתחום שירות הלקוחות באופן קבוע. תחומי הפעילות של כלל ביטוח כוללים בין השאר ביטוח בריאות, ביטוח אלמנטארי, קרנות השתלמות, קרנות פנסיה, כלל ביטוח מנהלים ועוד.

לוגו של חברת כלל ביטוח

מאפייני ביטוח מנהלים של כלל

ביטוח מנהלים הוא אחד מאפיקי החיסכון הפנסיוני שקיימים בישראל וזאת בנוסף לקרן פנסיה וקופות הגמל. בשונה ממוצרים פנסיוניים אחרים, ביטוח מנהלים כלל נחתם בצורת חוזה פוליסת ביטוח מול החברה ואין שום אפשרות לבצע שינויים בחוזה ללא אישורם של שני הצדדים. בנוסף לקצבה שמשולמת למבוטח בגיל הפרישה, ביטוח המנהלים מעניק גם כיסוי למקרים כמו אובדן כושר עבודה, נכות זמנית או קבועה ואף פיצוי למקרה מוות.

כלל ביטוח מנהלים – מסלולי השקעה

אפיקי החיסכון של ביטוח מנהלים כלל מותאמים לצרכים של האוכלוסיות השונות, בהתאם לרמת הסיכון והתשואה המועדפת עליהם. מסלולים לבני חמישים ושישים, לדוגמא, מורכבים מנכסים בטוחים יותר על הנייר כגון אג"ח ממשלתי, אג"ח קונצרני בדירוג גבוה, פיקדונות ומק"מ ממשלתי. מסלולים מסוכנים יותר הם בעלי חשיפה גבוהה למניות שנוטות להיות תנודתיות יותר, מטבע חוץ ואג"ח בעל תשואה גבוהה באופן יחסי. בנוסף, קיים מסלול המותאם לשומרי דת ומסורת שההשקעה בו חסומה לחברות מסוימות.

כלל ביטוח מנהלים – טלפון ויצירת קשר

לקוחות פוטנציאליים ומצטרפים חדשים אשר מעוניינים לפנות לחברת כלל בקשר למסלולים של כלל ביטוח מנהלים וגם בנוגע לפוליסות אחרות, יכולים לעשות זאת דרך המוקד במספר *5454. מוקד השירות פעיל בימים א'-ה'בין השעות 08:30-17:00 ומאויש על ידי נציגים מקצועיים שיכולים לתת מענה במגוון נושאים רלוונטיים.

ביטוח מנהלים כלל – טפסים שימושיים

מבוטחים של כלל ביטוח מנהלים ואף אנשים שמתעניינים באפשרויות שיש לחברה להציע, יכולים למצוא מגוון טפסים שימושיים באתר האינטרנט של כלל. בין השאר, ניתן לעשות פעולות של עדכון פרטים, משיכת כספים, תביעות ושינויים בפוליסות ללא שום צורך בפנייה מיוחדת אל נציגי החברה – דבר שחוסך זמן רב של המתנה.

להשוואה ביו פוליסות ביטוח מנהלים של חברות ביטוח נוספות

ביטוח מנהלים מנורה

ביטוח מנהלים הכשרת הישוב

ביטוח מנהלים הראל

אנו בפורטל צוק ביטוח מעוניינים לתת לקוראים שלנו את האינפורמציה האקטואלית והחשובה ביותר לגבי החידושים וההתרחשויות האחרונות בענף הביטוח. מכיוון שכמות המסלולים של ביטוח פנסיוני היא מגוונת מאד, אנשים שאינם בקיאים בתחום יכולים להתקשות בהשוואה בין האופציות הקיימות ולבחור בחיסכון שאינו מתאים להם כלל. לפיכך, אנו ממליצים בחום לכל מבוטח פוטנציאלי – עשו סקר שוק מקיף ויסודי לפני ההחלטה הסופית ופנו לייעוץ מקצועי.

במידה ואתה מתכוון לעשות פוליסת ביטוח מסוג כלשהו בזמן הקרוב, אנו באתר צוק ביטוח יכולים לסייע לך ולהפנות אותך למומחים בעלי ניסיון ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות הוא להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור קשר טלפוני במהירות האפשרית.

קבלו הצעה לביטוח מנהלים