ביטוח מנהלים מנורה

מנורה מבטחים היא אחת החברות הפיננסיות הגדולות והמוכרות בארץ, כאשר תחומי העיסוק שלה נוגעים בין השאר לענפי הביטוח השונים, ניהול השקעות, חיסכון פנסיוני, קרנות נאמנות, חיתום ועוד.

זוג מתייעץ עם עורך דין בנוגע לתביעת ביטוח משכנתא

מאות אלפי לקוחות ישראלים מנהלים את כספם וקשורים בצורה עסקית עם מנורה והחברה נהנית ממוניטין חיובי למדי בקרב הציבור.

מחלקת הביטוח של מנורה היא מפותחת במיוחד והחלה את פעילותה לפני יותר מ-80 שנה. הפוליסות הזמינות של מנורה הם ביטוח המנהלים, ביטוח החיים, ביטוח הרכב וכו".

מאפייני ביטוח מנהלים מנורה

פוליסת ביטוח המנהלים של מנורה כוללת בתוכה שילובים של שלושת המרכיבים לחיסכון ארוך טווח והם ביטוח החיים, ביטוח אובדן כושר עבודה זמני או קבוע והפרשות לגיל הפרישה. כדי לחתום על הפוליסה עם מנורה, ישנו צורך לבצע את העסקה מול אחד הסוכנים שעובד עם החברה ואת פרטי ההתקשרות עמו ניתן למצוא באתר החברה.

יש לציין כי באפשרות המבוטחים לשנות את הפוליסה בהתאם להעדפות האישיות שלהם ולהתאים את הסעיפים לצרכים העתידיים לאחר הפרישה. כך, לדוגמא, ניתן לבחור כיסויים מוגדלים למקרים של אובדן כושר עבודה או מוות, להטות את הפוליסה כלפי שאירים או בן/בת זוג ועוד.

תכנית הביטוח של מנורה מאפשרת גם לשנות את המאפיינים של הפוליסה במקרה של שינוי מקום עבודה, לשנות את מסלולי ההשקעה של הכספים המתנהלים בחשבון ולבצע הפקדות חד פעמיות.

מנורה ביטוח מנהלים – מס' טלפון ויצירת קשר

מבוטחים פוטנציאליים ולקוחות מנורה יכולים לפנות אל מוקדי השירות בטלפון *2000 וגם בכתובות הדואר האלקטרוני שמפורסמים באתר האינטרנט של החברה. מוקד ביטוח החיים של מנורה זמין בטלפון מס' 03-7107680 בימים א'-ה' בין השעות 08:00-17:00.

פעמים רבות, אין אף צורך לפנות לנציגי השירות השונים משום שאינפורמציה אישית רלוונטית נמצאת באתר עצמו. כמו כן, ניתן להוריד טפסים שימושיים מהעמוד הרלוונטי בפורטל מנורה ולחסוך על ידי כך זמן של המתנה למענה טלפוני.

להרחבה בנושא שירותים נוספים שמציעה חברת מנורה קרא את המאמרים הבאים

ביטוח פנסיוני מבית מנורה

חברת ביטוח מנורה מבטחים

 

אנו באתר צוק ביטוח מעוניינים לתת את האינפורמציה האקטואלית ביותר שנוגעת לפתרונות ביטוח מנהלים שמוצעים על ידי הגופים הפיננסיים בישראל. מכיוון שאנשים רבים אינם מתמצאים בתחום החיסכון הפנסיוני, מומלץ מאד לפנות למומחים בתחום שיסייעו לבחור את התכנית היעילה והמקיפה ביותר עבורכם.

במידה ואתה חושב לעשות פוליסת ביטוח מנהלים בחברת מנורה, ביכולתנו לסייע לך ולהפנות אותך לאנשי מקצוע בתחום ללא שום עלות או התחייבות. פנה אלינו כבר היום וחסוך זמן יקר על חיפושים מיותרים בהמשך. השאר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.

קבלו הצעה לביטוח מנהלים