ביטוח לעסק הראל

חברת הראל היא אחד מהגופים הפיננסיים המוכרים והגדולים בישראל. פרט לביטוח לעסקים, תחומי הפעילות שלה נוגעים בין השאר לביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח נסיעות, ביטוח משכנתאות ועוד. בנוסף לכך, החברה פעילה בענף של שוק ההון, מנהלת כספים רבים במסלולים החיסכון הפנסיוני ובאופן כללי נהנית מפופולאריות גדולה בקרב הציבור.

לוגו של חברת הראל ביטוח

ביטוח לעסק הראל – מאפיינים

בעלי עסקים חשופים במקרים רבים לאירועים שונים שיכולים לפגוע פיזית בנכסים של החברה או ליצור נזק עקיף באמצעות פגיעה בהכנסות או ברווחים. פוליסת הראל ביטוח עסק נותנת מענה לסיטואציות כאלה בדיוק, כאשר הסעיפים השונים בחוזה מכסים בין השאר את המבוטח במקרים של שרפות, נזקי אש, נזקים למוצרים אלקטרוניים, אחריות כלפי צד שלישי, אובדן מידע ואינפורמציה ועוד.

בנוסף לכך, הראל מאפשרת ללקוחות להרחיב את הביטוח לעסק כדי שיכלול כיסויים של חבויות מוצר, שברים מכניים, עבודות קבלניות וכיסויים משניים אחרים.

ביטוח לעסק הראל – טלפון ויצירת קשר

לקוחות חדשים וקיימים שמעוניינים לברר פרטים נוספים על פוליסת ביטוח לעסק הראל, יכולים לעשות את זה דרך המוקד הטלפוני במס' *2735. שעות הפעילות של המוקד הם בימים א' עד ה' בין השעות 08:00-16:00. בנוסף לכך, קיימת אפשרות להשאיר הודעה קצרה באתר האינטרנט של הראל ולציין בה את מהות הפנייה עם פרטים אישיים.

כיסויים מומלצים נוספים שמציעה חברת הראל ביטוח

ביטוח מנהלים הראל

ביטוח חיים דקלה (באמצעות הראל)

ענף הביטוח בישראל נמצא בהתפתחות מתמדת, כאשר יותר ויותר חברות וסוכנויות ביטוח חדשות מופיעות בשוק. השחקנים החדשים והוותיקים בתחום מעוניינים כמובן למשוך לקוחות רבים ככל האפשר ולכן מציעים מסלולים מגוונים ואטרקטיביים יותר לציבור. המגמה הכללית שנוצרת בשוק היא חיובית כמובן ללקוחות, אך היצע האפשרויות הגדול יכול גם לפגוע ביכולת שלהם להשוות בין פוליסות הביטוח ולבחור את האופציה האופטימאלית עבורם.

כדי להימנע ממצבים, בהם אתה משלם כספים מיותרים על פרמיה של ביטוח, חשוב מאד לקבל את האינפורמציה המלאה ביותר על מה שמתרחש בשוק ואף להתייעץ עם אנשים מקצועיים ואובייקטיביים. אנו בפורטל צוק ביטוח יכולים לסייע לך ולהפנות אותך למומחים בתחום ללא שום עלות או התחייבות. אם אתה מעוניין לברר על פתרונות ביטוח עבור העסק שלך, השאר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.

קבלו הצעה לביטוח לעסקים