חברת ביטוח הראל

אחת החברות לביטוח הגדולות והמוכרות בישראל היא חברת הראל. אתם וודאי מכירים אותה מהפרסומת והסלוגן המוכר "אולי יש לך ביטוח, אבל אין לך הראל", המבקש להדגיש שבביטוח הראל יש יתרונות נוספים על פני המתחרים. אבל באילו תחומים פועלת חברת הראל ואילו סוגי ביטוח היא בכלל מציעה ללקוחותיה? את התשובות תמצאו במאמר הבא.

לוגו של חברת הראל ביטוח

חברת ביטוח הראל

תחומי הפעילות שבהן עוסקת חברת הראל הם רבים ומגוונים וניתן לאתר שלל שירותים שמציעה החברה:

ביטוחי חיים – ביטוח ריסק למקרים של מוות ואובדן כושר עבודה, ביטוח חיים וחסכונות לעצמאיים וכן ביטוח חיים לדירה.

ביטוחי בריאות – ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח משלים, תכנית פרימיום אשר במסגרתה ניתן לקבל אבחון מהיר בבית חולים פרטי – אסותא, ביטוח שיניים.

ביטוחי תאונות – ביטוח תאונות אישיות, ביטוח מחלות, ביטוחי תרופות וניתוחים, ביטוח אי כושר עבודה.

ביטוחי נסיעות לחו"ל.

ביטוחי רכב – ביטוחי חובה, מקיף, צד ג' לרכב פרטי ומסחרי, ביטוח אטרקטיבי לאופנועים ועוד.

ביטוחי דירה ומשכנתא, כולל ביטוח מבנה וביטוח חיים למשכנתא.

ביטוחי רכוש ואירועים – ביטוחים לרכוש שלכם ומסלול מיוחד לביטוח אופניים, כאשר ניתן לבטח את הרוכב ואת המורכבים, ביטוח לאירועי חתונה שמבטיח לכם אירוע בראש שקט ועוד.

ביטוח עסקי מותאם לעסק שלכם.

שירותי ביטוח ובריאות לתיירים ולעובדים זרים.

אז בהחלט ניתן לראות שלחברת כלל יש מגוון רחב של שירותים שמיועדים לענות על צרכיהם השונים של לקוחותיהם הרבים. באתר החברה תמצאו מידע לצד כל שירות אותו הם מציעים וטיפים רבים לבחירת השירות הנכון. בנוסף, לחברה מוקדי שירות לפי מחלקות וניתן לאתר בקלות כתובות ומספרי טלפון של כל מחלקה. ניתן להוריד ולהדפיס דרך האתר טפסים שימושיים לפי קטגוריות השירות השונות.

לבחור בביטוח הנכון

מרוב שירותים ואפשרויות אתם עלולים להתבלבל ולבחור בביטוח או בשירות שאינו מתאים עבורכם. אתר צוק ביטוח עוזר לכם להשוות, לבדוק ולהחליט בצורה חכמה איזה שירות דרוש לכם ואיזה ביטוח עונה על ציפיותיכם. שירותי צוק ביטוח מוצעים ללא כל התחייבות.

30% הוזלה בפוליסות הביטוח