חברת ביטוח מגדל

מגדל חברה לביטוח פועלת בתחום הביטוח, הפנסיה והגמל ויש לה מעל 2.5 מיליון לקוחות פרטיים ועסקיים. היא נמצאת בקשרים עסקיים עם כ-2,800 סוכני ביטוח ומנהלי הסדרים, מעסיקה כ-4,500 עובדים ומנהלת כ-321 מיליארד ש"ח.

נציגי מגדל שרות לקוחות זמינים גם במספר טלפון 03-9201010. מלבד מגדל ביטוח צור קשר טלפון אפשר לשלוח פקס ודואר אלקטרוני לפניות בנושא ביטוח: מספר פקס הוא 03-9201020 וכתובת דואר אלקטרוני היא [email protected]. מגדל שירות לקוחות מבחינת פניות לפנסיה מתבצע דרך

פקס 03-9201030 או במייל. [email protected].
מלבד מגדל פנסיה שירות לקוחות ניתן גם לפנות לגבי הטבות והדרכה דרך פקס 03-9201040 או במייל
[email protected].

לוגו של חברת ביטוח מגדל

חברת ביטוח מגדל

אז באילו תחומים עוסקת חברת מגדל? התשובה לכך היא מגוונת מכיוון שחברת מגדל מציעה ללקוחותיה ביטוחים שונים:

קודם כל בתחום הפנסיה אפשר למצוא מגוון אפשרויות ביטוח וחיסכון כמו: ביטוח מנהלים, ביטוחי פנסיה במסלול מותאם, קופות גמל, קרנות השתלמות, וחסכונות אישיים במסלולים שונים.

ביטוחים מגוונים מוצעים בכל תחומי הביטוח: ביטוחי רכב (מקיף, צד ג', חובה) לרכב פרטי, אופנועים, משאיות ולשימוש מסחרי. ביטוחי חיים למקרים של מוות, אובדן כושר עבודה ונכות. ביטוחי בריאות (שיניים, ניתוחים, נסיעות לחו"ל ועוד). ביטוחי דירה ומשכנתא (ביטוח מבנה, ביטוח חיים למשכנתא ועוד). ביטוח סיעודי, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח עסקים ועוד.

לחברת מגדל מחלקת השקעות פיננסיות שבה תוכלו למצוא שירותים רבים וכן מידע בנושאים: קרנות נאמנות, ניהול תיקי השקעות, מסחר בבורסה, בנקאות להשקעות, שווקי הון ועוד.

נגישות נוחה לכל דורש

לחברת מגדל מוקד קבלת קהל ראשי ברחוב היצירה 2 בפתח תקווה, אשר אליו גישה גם לנכים ובעלי מוגבלויות, כולל מקומות חנייה שמורים וגישה נוחה עד למקום קבלת השירות. בנוסף, ניתן להוריד ולהדפיס טפסים שימושיים באתר החברה, כך שלא תצטרכו להגיע למוקד על כל בקשה שיש לכם. מספרי הטלפון לפי מחלקות החברה השונות מופיעים אף הם בעמוד הטפסים באתר החברה.

איך למצוא בקלות את השירות שאתם צריכים?

צוק ביטוח מציעים לכם הצעה שלא תוכלו לסרב לה – מלאו את פרטיכם בטופס שבאתר ואנחנו נחזור אליכם עם ההצעות הטובות ביותר בתחום הביטוח, כך תוכלו להשוות בקלות ובלי להתחייב מראש בין השירותים המוצעים ומחירי הביטוחים השונים ולבחור את השירות שמתאים לצרכים שלכם בלי לבזבז זמן יקר.

מגדל ביטוח כללי והמאפיינים שלה

מגדל ביטוח פועלת בתחומי הביטוח, הפנסיה והגמל. זרוע הביטוח של הקבוצה פועלת באמצעות מגדל ביטוח, כאשר פעילות הפנסיה והגמל מתבצעת באמצעות החברות הבנות שלה, מגדל מקפת ויוזמה לעצמאים. הקבוצה מחזיקה גם במספר סוכנויות ביטוח, כאשר החזקתן העיקרית היא באמצעות מגדל סוכנות.

חברת האם של מגדל חברה לביטוח

גם חברת האם של מגדל ביטוח, מגדל אחזקות ביטוח ופיננסים בע"מ, ממלאת תפקיד בתחום השירותים הפיננסיים. תיק ההשקעות שלהם כולל שירותי ניהול נכסים פיננסיים כמו ניהול קרנות נאמנות וניהול תיקים. הם גם עוסקים בשיווק השקעות, בנקאות השקעות, הפצה ופעילות נוסטרו.

בעלים של מגדל חב לביטוח

נכון לסוף 2022 מחזיק אליהו נפקוט בשיעור משמעותי של 61.56% מהון המניות המונפק והנפרע של החברה. חברה פרטית, חברת גן העיר, בבעלות מלאה של שלמה אליהו, מחזיקה ב-2.72% מהון המניות המונפק והנפרע.

מהי פוליסת מגדל ביטוח רכב עובדי מדינה?

מגדל מציעה פוליסת ביטוח אטרקטיבית לבעלי רכב שהם עובדי מדינה. מוקד עובדי מדינה זמין בטלפון 076-8867788 או 3154*. מהבחינה הזו אין הבדל בין מגדל באר שבע לבין סניפי במגדל בערים אחרות, כי הטיפול בלקוחות הוא ארצי. מעבר לכך, אפשר לפנות אל שירות לקוחות מגדל טלפון כללי במספר 03-9201010 ולקבל הפניה. 

מגדל ביטוח פנסיה מבחינת יציבות

מידרוג בע"מ, ארגון המתמחה בדירוג אשראי במשק הישראלי, העניק לחברה דירוג 1Aa לאיתנות פיננסית (IFSR). דירוג זה מהדהד את מעמדה של מגדל ביטוח כמובילה בענף בביטוח חיים וחיסכון לטווח ארוך. הדירוג מביא בחשבון גם את היעילות התפעולית של החברה, תמהיל העסקים המגוון, עודף הון גבוה ביחס לדרישות הרגולטוריות, ומוניטין טוב של החברה מול הלקוחות וסוכני הביטוח.

מספר לקוחות של חברת ביטוח מגדל

נכון ל-31 בדצמבר 2022, מגדל ביטוח התגאתה ב-2.5 מיליון לקוחות פרטיים ועסקיים, 3,000 סוכנים ומנהלי הסדרים וכוח אדם של 4,305 עובדים. בעלי המניות של החברה ייחסו הון בסך 7.7 מיליארד שקל. תחום ההשקעות של החברה נחשב לגדול והמוביל מבין חברות הביטוח וכולל מערכות אשראי, נדל"ן, PE, השקעות ריאליות וחדר מסחר מתקדם. הם עובדים עם מבחר מבטחי משנה מובילים ואמינים ברחבי העולם ומציעים מגוון רחב של מוצרים בביטוח, פנסיה ושירותים פיננסיים. צוות ההנהלה וחברי הדירקטוריון של מגדל הם מהדמויות המשפיעות ביותר בקהילה העסקית בישראל.

למי פונים בשביל לקבל מידע על מגדל פנסיה צור קשר?

באמצעות החברה הבת מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופת גמל בע"מ ("מגדל מקפת") מקיימת הקבוצה את פעילות הפנסיה והגמל. מגדל מקפת מנהלת את קרנות הפנסיה החדשות של קבוצת מגדל וכן מפקחת על כל קופות הגמל של הקבוצה. בדגש על התאמה אישית, מגדל מקפת מתאימה את המוצרים בהתאם לצרכיו והעדפותיו הספציפיות של כל לקוח. ברוב המקרים, את הפניה אל החברה מתחילים עם מגדל שירות לקוחות טלפון כללי במספר 03-9201010.

ביטוח מגדל עובדי מדינה

מגדל ביטוח מציעה מערך תוכניות ביטוח המעניקות רשת ביטחון כלכלית למשפחות במקרה של מוות או אובדן הכנסה. היא גם מספקת פתרונות ביטוח שיסייעו ללקוחות להתכונן כלכלית לפרישה ממושכת. סוכני מגדל הוכשרו להציע מוצרים ביטוחיים ופיננסיים המיועדים להבטיח יציבות פיננסית לגמלאים ולעובדי מדינה, ניהול מסודר של כספי הפרישה, השקעות סולידיות ושירותים נוספים המותאמים לכל לקוח בהתאם לתוכניותיו, נכסיו וצרכיו.

מה כוללת פוליסת הבריאות של חברת ביטוח מגדל?

ביטוח הבריאות של מגדל כולל חבילות בריאות מודולריות המציעות מערך שירותי ביטוח פרטי, כיסוי להשתלות, טיפולים מיוחדים בחו"ל, תרופות שאינן כלולות בסל הבריאות, ניתוחים בארץ ו/או בחו"ל ועוד. כמו כן, החברה מספקת ביטוח לתאונות אישיות ונסיעות לחו"ל.

שאלות ותשובות

מהם שלושת תחומי הפעילות העיקריים של חברת ביטוח מגדל?

שלושת תחומי הפעילות העיקריים של קבוצת הביטוח מגדל הם ביטוח חיים וחיסכון לטווח ארוך, ביטוח בריאות וביטוח כללי.

אילו שירותים כלולים במסגרת תחום ביטוח החיים והחיסכון לטווח ארוך של מגדל?

בתחום ביטוח החיים והחיסכון לטווח ארוך, מגדל מציעה ביטוח חיים, מנהלת קופות פנסיה וקופות גמל, מספקת פוליסות ביטוח מסוגים שונים ומציעה כיסוי לסיכונים כמו מוות, נכות ואובדן כושר עבודה.

אילו סוגי כיסויים מספק תחום ביטוחי הבריאות של מגדל?

תחום ביטוחי הבריאות מספק ביטוח הוצאות רפואיות לניתוחים, תרופות והשתלות, ביטוח מחלות קשות, ביטוח סיעודי, ביטוח שיניים, ביטוח נסיעות לחו"ל וביטוח תאונות אישיות.

אילו סוגי ביטוח כללי מציעה קבוצת הביטוח מגדל?

תחום הביטוח הכללי כולל ביטוח רכב חובה, ביטוח רכב רכוש ועוד ענפים הכוללים ביטוח אחריות, ביטוח רכוש ועוד. בנוסף, ישנן פוליסות ביטוח רכב לעובדי מדינה. 

מי שולט בסוכנויות הביטוח שבבעלות קבוצת הביטוח מגדל?

סוכנויות הביטוח בבעלות קבוצת הביטוח מגדל מוחזקות בעיקר באמצעות חברת מגדל אחזקות וניהול סוכנות ביטוח בע"מ, שבשליטת מגדל ביטוח מלאה.

30% הוזלה בפוליסות הביטוח