ביטוח מנהלים מגדל

למעוניינים בפוליסת ביטוח מנהלים מגדל, כאן המקום לקבל את המידע, את הצעות המחיר ולהשוות אותן עם הצעות אחרות, כדי להיות בטוחים שבחרתם בפוליסה המתאימה ביותר לצרכיכם.

לוגו של חברת ביטוח מגדל

מה זה ביטוח מנהלים

המחשבה על העתיד ומה יהיה כשנפסיק לעבוד, בין אם עקב יציאה לגמלאות ובין אם בנסיבות מצערות יותר, למשל אובדן כושר עבודה בעקבות מחלה או תאונה, מעסיקה רבים מאתנו.

ביטוח מנהלים נועד לתת מענה לחששות טבעיים אלו ולספק רשת מגן שתכלול חסכון פנסיוני, ביטוח חיים והרחבות נוספות כמו ריסק- אובדן כושר עבודה, ביטוח בגין נכות, תאונה בעבודה ועוד.

ביטוח מנהלים מגדל מקנה גם לשאריו של העובד, במקרה ונפטר, תשלום פיצויים ו גמלה חודשית, כאשר פוליסת הביטוח מלווה את העובד עד מועד יציאתו לפנסיה.

החסכון הפנסיוני מצטבר מכספים שמופקדים מדי חודש על ידי המעסיק ועל ידי העובד, כולל חסכון לפיצויי פיטורים.

ביטוח מנהלים מגדל הוא רשת הבטחון שמלווה אתכם שנים רבות, גם כשאתם מחליפים מקום עבודה, מרחיבים את המשפחה ודומה. פוליסת ביטוח זו מהוה בטחון כלכלי שמתאים את עצמו במהלך השנים לפי השינויים שמתרחשים, במשק וגם בחייכם האישיים.

ביטוח מנהלים של מגדל

במסגרת ביטוח מנהלים של מגדל ישנם מספר מסלולים לבחירתכם, למשל, מגדלור לחיים', פוליסה בה ניתן לשלב כיסויים ביטוחיים במקרים בהם אבד כושר העבודה ועם האפשרות לבחור במודל שמתבסס על גיל המבוטח, או על המגמות בשוק ההון ואחרים.

פוליסה נוספת שמעמידים בפניכם בחברת מגדל היא פוליסת 'קשת גמל', בו ניתן לשלב ביטוח חיים למקרים של מות העובד, ואשר בשאריו ממשיכים ליהנות מהפנסיה שלו ועוד הגנות ביטוחיות לכם ולבני המשפחה.

ביטוח מנהלים מגדל כשר

ייחודי לחברת מגדל, מסלול השקיות המיועד לציבור החרדי, באופן שיהיה מפוקח על ידי רבני הועד לפיקוח ההלכתי להשקעות ופיננסים. באופן זה יבחנו הרבנים האם אפיקי ההשקעה מתאיים לדרישות ההלכתיות למיניהן, לפי כללי ההלכה היהודית.

למעוניינים, כאן תוכלו לעיין באישור הבד"ץ.

פרטי התקשרות עם מגדל ביטוח מנהלים

אתם יכולים ליצור קשר עם חברת מגדל בכמה אמצעים.

האמצעי הראשון הוא הטלפון, במוקד הטלפוני של חברת הביטוח: 03-9201010. שעות מענה המוקד הן בימים ראשון עד חמישי בין השעות שמונה בבוקר לארבע ושלושים אחר הצהריים.

כמו כן אתם יכולים להגיע פיזית למשרדי מגדל, שמקבלים קהל בימים ראשון עד חמישי בין השעות שמונה בבוקר לארבע אחר הצהריים המשרדים נמצאים ברחוב היצירה 2, קריית אריה, פתח תקווה.

אולם הדרך שנמצאה כיעילה, נוחה ומהירה ביותר היא באמצעות כניסה לאתר החברה, שם תמצאו את כל המידע הדרוש שלכם וגם תוכלו להוריד טפסים, למלא אותם ולקדם את התהליך.

פוליסות ביטוח מנהלים מומלצות נוספות על ידי חברת צוק ביטוח – חברת מנורההפיניקס.

כדי שתהיו בטוחים בפוליסה שרכשתם ושהיא תהיה מותאמת במדויק לצרכיכם, עומד לרשותכם צוות יועצים בפורטל צוק ביטוח.

באמצעות הפורטל תקבלו מספר הצעות מחיר, תלמודו מה כוללת כל אחד מהן אילו מהכיסויים הביטוחיים מתאימים לכם ומה תהיה התמורה במידת הצורך או עם היציאה לגמלאות.

למידע נוסף ולקבלת הצעות, מלאו את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר ונציגינו ישמחו לספק לכם את כל התשובות, ההצעות, המאפיינים והיתרונות של פוליסת ביטוח מקיף מגדל.

קבלו הצעה לביטוח מנהלים