ביטוח חיים מגדל

במקרה של תאונה או מחלה לא תוכל להמשיך לעבוד. במקרה של מוות, יקיריך יכולים להישאר ללא מקור פרנסה. הפתרון למקרים אלו הוא ביטוח חיים. ביטוח זה הכי נפוץ בימינו ואחד ביטוחי החיים הבולטים בשוק הוא ביטוח חיים של חברת מגדל.

לוגו של חברת ביטוח מגדל

ביטוח חיים – מגדל המציעה מספר מסלולי ביטוח חיים

ביטוח חיים בעצם מבוסס על סיכון מסוים שאנחנו לוקחים בחיים, לכן ביטוח זה גם נקרא Risk (ביטוח חיים ריסק מגדל) שפירוש המילה הוא סיכון. בעצם, לא תרצה לקחת סיכון על עתידך או עתיד יקירך בכל מקרה שיכול לקרות. העיקרון של ביטוח זה הוא תשלום חודשי כפיצוי במקרים של סיכונים. סכום התשלום משתנה ממקרה למקרה ותלוי במשתנים כמו מספר הנפשות במשפחה, סכום הפיצוי החודשי אותו תרצה לקבל, משך הפיצוי והתחייבויות שונות שיש למשפחתך.

לחברת מגדל מספר פתרונות ואפשרויות שונות לביטוחי חיים למקרים אלו:

  • שלווה – ביטוח אובדן כושר עבודה: תשלום חודשי קבוע במקרה של אובדן כושר עבודה, בתקופת תשלום הפיצוי, לא תשולם הפרמיה לפוליסה, ניתן לרכוש ביטוח זה כתוספת לכיסוי הביטוח הפנסיוני.
  • מגדל הכנסה למשפחה – ביטוח חיים המבטיח הכנסה חודשית לבני משפחתך: התאמה מרבית וצורכי משפחתך ובהתאם ליכולתך הכלכלית, גמישות ברכישת כיסוי ביטוחי לכל אחד מבני המשפחה.
  • מוות מתאונה – בני משפחתך יקבלו פיצוי כספי במקרה של מוות מתאונה. סכום הביטוח תלוי במספר הנפשות, צורכם, משך הפיצוי והסכום אותו תרצה שיקבלו.
  • ביטוח חיים אור – ביטוח חיים במקרה של מוות: ביטוח זה מסייע לך ולבני משפחתך להתכונן לבלתי צפוי ולקבל פיצוי כספי במקרה של מוות.

באתר של מגדל תוכלו למצוא את כל המידע המורחב על פתרונות הביטוח השונים, כל המסלולים האפשריים למקרים אלו, להוריד טפסים ולהתעדכן במוצרים חדשים. ניתן גם לפנות בטופס יצירת קשר או בביטוח חיים מגדל טלפון 03-9201010 לכל שאלה נוספת.

מידע נוסף על ביטוחי חיים שניתן למצוא באתר

עלות ביטוח חיים

ביטוח חיים קבוצתי

צוק ביטוח – כל המידע על ביטוחים באתר אחד

באתר צוק ביטוח תוכל למצוא מאגר שלם של כל חברות הביטוח בישראל, כל סוגי הביטוח השונים ומסלולם המגוונים. תוכל להשוות בין החברות ובין סוגי הפוליסות שכל אחת ואחת מציעה. השירות מוצע לשירותך בחינם וללא כל התחייבות מצדך כך שתהנה מכל היתרונות שאתר צוק ביטוח מציע.

לחצו להצעה לביטוח חיים