כמה עולה ביטוח חיים

ביטוח חיים הוא אחד מעמודי התווך החשובים בכל תיק הביטוחים של משפחה בישראל. פוליסת ביטוח חיים (ריסק) מעניקה למשפחתו של המבוטח רשת ביטחון כלכלית ופיצוי כספי במקרה מוות של המבוטח. ניתן להרחיב את הביטוח ולכלול בו מקרים של נכות קבועה, כאשר את גובה הכיסוי של הפוליסה יכול כל מבוטח לקבוע בהתאם לצרכיו הייחודיים.

סטתוסקופ וכסף

יש מגוון אפשרויות לרכישת ביטוח חיים לכן כדאי לדעת כי מחיר ביטוח חיים משתנה בין החברות ובהתאם למאפייני וההרחבות של המוצר הנרכש. עם זאת, ישראלים רבים המודעים לחשיבות הפוליסה תוהים כמה עולה ביטוח חיים כדי לתכנן בקפידה את תיק הביטוחים וההוצאות החודשיות השוטפות.

ביטוח חיים פרמיה קבועה או משתנה

לפני שבודקים ומשווים אופציות לביטוח חיים מחברות הביטוח השונות יש לשאול את נציגי השירות האם החברה מציעה ביטוח חיים פרמיה קבועה או משתנה. למעשה, רוב ביטוחי החיים הנמכרים כיום על ידי חברות הביטוח הם מסוג של ביטוח חיים פרמיה משתנה, כלומר עלות ביטוח חיים תשתנה עם הגיל ותהיה יקרה יותר ככל שמתבגרים.

מבוטח המעוניין לשלם תשלום קבוע יכול לבחור ביטוח חיים פרמיה קבועה המאפשר לקבוע את סכום הכיסוי למקרה פטירה כבר בעת ההצטרפות למסלול, וכך ניתן להימנע מעלייה משמעותית במחיר הפרמיה ככל שהשננים נוקפות, ובמיוחד כאשר מגיעים לגילאים מבוגרים.

אז כמה עולה ביטוח חיים? יש לבצע סקר שוק בין חברות הביטוח השונות, כיום ניתן בקלות לקבל הצעת מחיר באמצעות הקלדת ביטוח חיים השוואה, אך כדי לקבל מענה מהיר והצעה אטרקטיבית אין תחליף לשירות הניתן באתר צוק ביטוח.

ביטוח חיים פרמיות

כאמור, יש מגוון מסלולי ביטוח חיים לכן התשובה לשאלה כמה משלמים על ביטוח חיים היא מורכבת ותלויה בגורמים רבים, ביניהם מאפייני המבוטח. גיל, מין, עישון והרחבות של הביטוח, כל אלו ועוד משפיעים על עלות ביטוח חיים, לכן הפרמיה יכולה לנוע בטווח שבין כמה עשרות שקלים לכמה מאות שקלים בחודש ואף למעלה מכך.

ובכן, כדי לענות על השאלה ביטוח חיים כמה זה עולה כדאי לדעת כי ביטוח ריסק לגיל 40 לאדם שאינו מעשן לסכום של מיליון ₪ הוא כ- 120 ₪ לפרמיה חודשית התחלתית. עם השנים המחיר עולה מעלה. ביטוח חיים ריסק לגבר בן 40 המעשן או עישן בחמש השים הקודמות יקר יותר.

כמו כן, מחיר ביטוח חיים משתנה בהתאם להרחבות כמו אובדן כושר עבודה, נכות או מחלות קשות. יש חברות ביטוח המציעות ביטוח חיים בשילוב חיסכון פנסיוני והמחיר גבוה יותר.

לקריאה נוספת על ביטוח חיים

הטבות מס עבור הפקדות לביטוח חיים

פדיון מוקדם של פוליסת ביטוח חיים

ביטוח חיים למקרה מוות

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה אטרקטיבית לביטוח חיים, ולשאלות נוספות בנושא כמה עולה ביטוח חיים, אנא השאירו פרטים באתר. צוות צוק ביטוח יחזור אליכם במהרה, וללא עלות או התחייבות מצדכם, תקבלו מענה לשאלה והצעה משתלמת לביטוח חיים מותאם לצרכים שלכם.

 

לחצו להצעה לביטוח חיים