ביטוח חיים פסגות

כולנו שואפים לדאוג לבני משפחתנו ולעתידם. עכשיו שהגעת לבגרות, התחתנת, הבאת ילדים, הדבר החשוב לך ביותר זה הם, עתידם, וביטחונם הכלכלי. חלילה במקרה שתפגע בתאונה או במקרה הגרוע ביותר, מוות, תרצה להבטיח את עתידם כך שיוכלו להמשיך ולהגשים את חלומותיהם. חברת פסגות מציעה ביטוחי חיים במסלולים שונים, שתוכל להתאים לך ולמשפחתך את הפיצוי הראוי.

 

בחורה חותמת על ביטוח חיים

ביטוח חיים בפסגות ביטוחים

חברת פסגות היא חברת ביטוח ישראלית, אחת מהבולטות בשוק כיום, מציעה שני מסלולי ביטוח חיים. לכל אחת מהפוליסות תנאים שונים ופיצויים היכולים להתאים להבטחת עתיד משפחתך. פסגות ביטוח חיים מאפשרת את שני סוגי ביטוחי החיים האלו ומבטיחה להתאים בצורה אופטימלית לצורכי המבוטח. ישנה אפשרות על מענק פיצוי חד פעמי או תשלום חודשי קבוע בהתאם לצרכי המשפחה:

פסגות למשפחה – פוליסת ביטוח חיים המבטיחה פיצוי כספי חודשי למוטבים בפוליסה במקרה של מוות

המבוטח. הגדרה מראש על הסכום הרצוי ומשך תקופת הפיצוי תאפשר חישוב של גובה סכום הפיצוי החודשי, זאת בהתאם ליכולותיך הכלכליות.

מגן לחיים – זוהי פוליסת ביטוח חיים הקלאסית והבסיסית. כאן, תוכל לקבוע, על פי אורך חייך והכנסותיך על סכום הביטוח וסכום הפיצוי הרצוי.

לכל אחד מהמסלולים קיימים נספחים שונים. כל מקרה לגופו וכל אדם בעל צרכים ורמת חיים משלו. בחברת פסגות תוכל למצוא את כל פתרונות הביטוח שיתנו מענה למקרה הספציפי שלך ולבני משפחתך. כל זאת ומידע מורחב נוסף תוכל למצוא באתר של חברת פסגות ביטוחים, להוריד את כל הטפסים הרצויים ולהתעדכן בשאר מוצרי החברה. מידע ממענה אנושי תוכל לקבל בביטוח חיים פסגות טלפון 03-7600789 או בחיוג מקוצר 6707*.

אתר צוק ביטוח

אתר צוק ביטוח מציע אפשרויות מגוונות לבחירתך. כאן תוכל למצוא את כל חברות הביטוח הקיימות בשוק הישראלי. לבדוק מחירים ולהשוות ביניהם וכמובן לקבל הצעות לפוליסות, לקרוא על כל פוליסה ומסלולה כך שתוכל להתאים לך ולבני משפחתך את הכיסוי האופטימלי שמתאים לכם ולאורך חייכם. השירות מוצע לכולם ובחינם.

מידע נוסף על פוליסות ביטוח חיים

ביטוח חיים קבוצתי

ביטוח חיים למקרה מוות

לחצו להצעה לביטוח חיים