חברת ביטוח איילון

חברת איילון הוקמה בשנות ה-70 של החברה הקודמת במטרה לפעול בתחום הביטוח בישראל ובסוף שנות ה-80 הונפקה בבורסה והפכה להיות חברה ציבורית. כיום היא עוסקת בענפים פיננסיים מגוונים למדי, מעסיקה מעל לאלף עובדים ברחבי הארץ ומפעילה מערך של 1200 סוכנים מקצועיים. בנוסף לכך, איילון ביטוח עושה מאמצים לשתף פעולה עם ארגוני עובדים ומועדוני לקוחות כמו חבר, קואופרטיב דן, עיריית תל אביב ועוד.

לוגו חברת איילון לביטוח

חברת ביטוח איילון – תחומי פעילות

על הענפים העיקריים שבהם פועלת חברת הביטוח ניתן למנות בין השאר את ביטוח החיים, ביטוח הדירה, ביטוח בריאות וסעד, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח ימי ועוד. לצורך בחירת הפוליסה המתאימה יש ליצור קשר עם אחד הסוכנים שאיתם עובדת החברה, כאשר את הפרטים שלהם ניתן למצוא באתר האינטרנט של איילון ביטוח.

פוליסות ביטוח הדירה אשר מציעה איילון כוללות ביטוח מבנה וכיסויים מפני שריפות, רעידת אדמה, נזקי צנרת, פריצה וגם ביטוח תכולה שמכסה תאונות אישיות, נזקים לצד שלישי, חבות מעבידים ועוד. הביטוח הסיעודי של איילון מתאפשר בשתי תכניות ייחודיות בשם תמיכת זהב ותמיכה סיעודית פרמיום, כאשר ההבדל ביניהן הוא בעיקר באופן ההתייחסות למבוטחים מבחינת הגדרה של אנשים סיעודיים.

חברת ביטוח איילון – יצירת קשר

הלקוחות של חברת איילון ומבוטחים פוטנציאליים שמתעניינים באפשרויות הביטוח, יכולים ליצור קשר עם החברה דרך המרכזייה במס' 1-700-72-72-27 וכמו כן להתקשר ישירות למחלקת ביטוח במס' 03-7569209. המוקדים מיואשים על ידי נציגים מנוסים, אשר יכולים לתת מענה לרוב השאלות שנוגעות לפוליסות הביטוח השונות של איילון.

יש לציין גם, כי קיימים טפסים שימושיים רבים, אשר ניתן להוריד מתוך האתר עצמו, כך שפעמים רבות נחסך הצורך לפנות למוקדים ולהמתין לקבלת המסמכים הנדרשים. בין השאר, ניתן למצוא שאלונים רפואיים הקשורים לביטוח בריאות, בקשות להלוואה, שינויים בפוליסות, טפסי חיתום, הצעות ביטוח, טפסי הצעה לביטוח סיעודי ועוד.

במידה ואתה מעוניין להשוות בין האפשרויות הקיימות של פוליסות ביטוח בענפים שונים, אנו בפורטל צוק ביטוח יכולים להפנות אותך לאנשי מקצוע בתחום ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את הפרטים האישיים שלך באתר ואנו ניצור קשר בהקדם האפשרי.

30% הוזלה בפוליסות הביטוח