ביטוח בריאות איילון

חברת איילון החלה את פעילות בתחילת שנות ה-70 של המאה הקודמת, כאשר מטרתה המוצהרת הייתה לפעול בענף הביטוח בישראל. בסוף שנות ה-80 הונפקה איילון בבורסה ומאז הפכה להיות גוף ציבורי. בעת הנוכחית, ההתמקצעות שלה היא בתחומים פיננסיים מגוונים, זאת בזמן שהיא מעסיקה יותר מאלף עובדים ברחבי הארץ ומפעילה מערך של מאות סוכנים מקצועיים. יש לציין גם, כי איילון ביטוח עושה מאמצים רבים בשיתוף פעולה עם וועדי עובדים ומועדוני לקוחות כמו חבר, קואופרטיב דן, עיריית תל אביב ועוד.

לוגו של חברת איילון

מאפייני ביטוח בריאות איילון

קיימות מספר פוליסות במסגרת איילון ביטוח בריאות, כאשר כל אחת מהן מתייחסת לפן אחר של מצבו הבריאותי של המבוטח. התכניות העיקריות שמוצעות באיילון הן פוליסת ניתוחים אחידה מהשקל הראשון, פוליסת ניתוחים משלים שב"ן אחידה, ביטוח שכולל בתוכו שורה של תרופות שאינן נמצאות בסל הבריאות וגם פוליסת השתלות, טיפולים וניתוחים מיוחדים בחו"ל.

פרט לאפשרויות האלה, שנותנות השלמה לביטוח הבריאות הממלכתי והתכניות של קופות החולים, קיימת גם פוליסה ייחודית שמתייחסת למקרים של מחלות קשות במיוחד ומאפשרת מתן פיצויים ותמיכה כספית בסיטואציות אלה.

ביטוח בריאות איילון – טלפון ויצירת קשר

הלקוחות הקיימים של איילון ביטוח ומבוטחים פוטנציאליים שחושבים לעשות פוליסת בריאות בזמן הקרוב, יכולים ליצור קשר עם החברה דרך המס' 1-700-72-72-27 וכמו כן להתקשר ישירות לאגף בריאות במס' 1-800-35-2001. כל המוקדים הטלפוניים מיואשים על ידי נציגים בעלי ניסיון שיכולים לתת תשובות לכל שאלה שתתעורר אצל הלקוחות.

חשוב לזכור גם, כי ישנם טפסים שימושיים רבים אשר ניתן להוריד בפורטל איילון באינטרנט, כך שפעמים רבות אין כלל צורך בפנייה טלפונית למוקדים ולהמתנה על הקו כדי לקבל את המסמכים הנדרשים. בין היתר, ניתן לאתר בפורטל שאלונים רפואיים הקשורים לביטוח בריאות, שינויים בפוליסה קיימת, טפסי חיתום ביטוח בריאות, הצעות ביטוח, טפסי הצעה לפוליסת סיעוד ועוד.

פוליסות ביטוח נוספות של חברת איילון

ביטוח מבנה

ביטוח תאונות אישיות

ביטוח שיניים

אם אתה מעוניין להשוות בין אפשרויות קיימות של פוליסות ביטוח בריאות ולאתר את האופציה האופטימאלית עבורך, אנו בפורטל צוק ביטוח יכולים להפנות אותך לאנשי מקצוע בתחום ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות זה למלא את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו ניצור קשר בהקדם האפשרי.

קבלו הצעה לביטוח בריאות