ביטוח משכנתא פסגות

כאשר מסיימים את תהליך לקיחת המשכנתא, יש לבחור בחברת ביטוח על מנת לעשות ביטוח משכנתא. ביטוח חיים הנדרש על ידי הבנק שייתן לכם את ההלוואה. חברות ביטוח מרובות מציעות ביטוחי משכנתא במסלולים שונים ובמחירים משתנים בהתאם לפוליסה הנרכשת. אחד הביטוחים אותו תוכלו לרכוש הוא ביטוח משכנתא של פסגות.

לוגו חברת פסגות

מדוע חייב לעשות ביטוח משכנתא?

במידה ולקחתם משכנתא וחלילה קרה לכם משהו במהלך שנות החזר המשכנתא או במקרה קיצוני הלכתם לעולמכם, הבנק יישאר עם חוב פתוח. בכדי לבטח את עצמו, הבנק מחייב, בין היתר, פוליסת ביטוח חיים על שם הלווה. סכום הביטוח נקבע בהתאם לגובה המשכנתא, כך שחלילה בשעת הצורך ישולם סכום סגירת ההלוואה על ידי חברת הביטוח.

ביטוח משכנתא פסגות

ביטוח חיים המותאם לציבור לוקחי המשכנתאות לצורך קבלת משכנתא. סכום הביטוח בפוליסה משתנה אחת לשנה בהתאם להחזר השנתי של המשכנתא. ההחזרים נקבעים בעת הפקת הפוליסה, בהתאם לתנאי המשכנתא וההחזרים הצפויים במסגרתה. באופן זה תוכלו ליהנות מביטוח מותאם לצרכיכם ולהיקף המשכנתא ובכך תחסכו דמי ביטוח מיותרים. באתר פסגות תמצאו טלפונים ליצירת קשר ואת כל הטפסים הרצויים לכם.

ביטוח משכנתא בזוג

ביטוח חדש וייחודי אותו מציעה פסגות, המעניק כיסוי לשני בני זוג וכולל רק את הכיסויים הנדרשים על ידי הבנק וחוסך עלויות ביטוח משכנתא. ביטוח זה דומה לביטוחי המשכנתא המסורתיים מבחינת כל הכיסויים הנדרשים על ידי הבנק, אך מחירו נמוך מאחר ואינו כולל תשלום נוסף עבור בן או בת זוג שנותרו בחיים להמשיך את הביטוח גם לאחר שהמשכנתא נפרעה או קבלת סכום כסף מעבר לפירעון ההלוואה. בנוסף, סכום הפוליסה יורד אחת לשנה במקביל לירידת גובה המשכנתא. לביטוח זה יכולים להצטרף רק שני בני זוג שלוקחים ביחד את המשכנתא.

חברות ביטוח נוספות מומלצות לביטוח משכנתא

שירביט

הפיניקס

ביטוח משכנתא עושים רק בעזרת צוק ביטוח

צוק ביטוח הוא פורטל שלם העוסק בביטוחים. מאגר מידע על כל חברות הביטוח ומוצריהן, ביטוחי משכנתא וכל הביטוחים האפשריים, כך שתוכלו להשוות בין כולם ולבחור את הפוליסה המדויקת עבורכם ללא תשלום נוסף מיותר. בפורטל, צוות ייעוץ מקצועי שיענה על כל שאלה שלכם וישמח להדריך אתכם מה עליכם לקחת בחשבון בעת רכישת ביטוח, הלוואות לכל מטרה והמלצות גולשים מרובות. השירות ללא כל התחייבות או תשלום מצדכם.

קבלו הצעה לביטוח משכנתא