ביטוח לעסק מגדל

מגדל מהווה כיום את אחד מגופי הביטוח הגדולים בארץ ומשרתת מאות אלפי לקוחות במגוון תחומים. החברה מעסיקה אלפי עובדים וסוכני ביטוח בישראל ופועלת בין השאר בתחום ניהול ההשקעות, פתרונות ביטוח בענפים שונים, חיסכון לפנסיה ועוד. החברה הוקמה לפי יותר משמונים שנה וזוכה באופן קבוע בציונים גבוהים במיוחד על איתנות פיננסית ושביעות רצון הלקוחות.

לוגו של חברת ביטוח מגדל

מאפייני ביטוח לעסק מגדל

בעלי עסקים חדשים וותיקים, המעוניינים להגן על העסק שלהם מפני אירועים ביטוחיים שונים, יכולים לבחור בפוליסה המשתלמת של מגדל ביטוח לעסקים. במסגרת הביטוח, המבוטח העסקי יכול בין השאר לקבל כיסוי על פגיעה ברכוש, תאונות אישיות של עובדים, אובדן הכנסות, בעיות ספקים ועוד.

יש לציין כי ביטוח עסקים מגדל קיים גם במספר אופציות אחרות אשר מיועדות לבעלי מקצועות ספציפיים. הפוליסות המוכרות יותר מתאימות לקבלנים (מגדל עבודות קבלניות) וגם לעורכי דין ובעלי משרדים מסוגים אחרים.

ביטוח לעסק מגדל – טלפון ויצירת קשר

ניתן ליצור קשר עם חברת מגדל במספר ערוצים ישירים, כאשר המוקד הטלפוני של החברה זמין בין השעות 08:00-16:30 בימים א' עד ה' במס' 03-9201010. כמו כן, ניתן ליצור קשר באמצעות הדואר האלקטרוני ואף להשאיר הודעה באתר האינטרנט עם פירוט קצר על מהות השאלה או הבקשה.

כיסויים נוספים מומלצים מבית מגדל ביטוח

מגוון הביטוחים שמציעה מגדל

ביטוח משכנתא מגדל

מטרתנו בפורטל צוק ביטוח היא לקשר בין מבוטחים פוטנציאליים לבין גופי ביטוח שמציעים את הפוליסות המשתלמות ביותר בענף. מכיוון שהכמות של המסלולים והחברות בשוק היא גבוהה למדי, קל מאד ללכת לאיבוד ולשלם בעקבות כך סכומים מיותרים כפרמיה על סעיפים לא נחוצים או אף כפל ביטוח.

העלויות של ביטוח מסוגים שונים יכול להצטבר לסכומים משמעותיים ובמיוחד כאשר מדובר על לקוחות עסקיים. לפיכך יש חשיבות גדולה מאד להיות מעודכן בהתרחשויות האחרונות בתחום ולדעת להשוות בין ההצעות שקיימות בשטח. הדרך הטובה ביותר להגיע אל הפוליסה האופטימאלית היא לשלב בין סקר שוק יסודי ועצמאי לבין התייעצות עם גורמים מקצועיים ואובייקטיביים.

במידה ואתה מעוניין לעשות ביטוח עבור העסק שלך בזמן הקרוב, אנו באתר צוק ביטוח יכולים לסייע לך ולהפנות אותך למומחים בענף לשם חיסכון בזמן וכסף. כל מה שעליך לעשות הוא למלא את פרטיך האישיים בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר טלפוני בהקדם האפשרי.

קבלו הצעה לביטוח לעסקים