ביטוח עסק

הקמת עסק מצליח בישראל הוא משימה לא פשוטה ולראייה, הסטטיסטיקה מדברת על כך שרוב העסקים החדשים נסגרים בתוך השנתיים הראשונות מאז פתיחתם. הבעיות שבהן נתקלים היזמים בעת פעילותם העסקית קשורות בין השאר למיסוי הגבוה בישראל, התחרות מול חברות אחרות בארץ ובחו"ל וקושי בהשגת אשראי זמין לפיתוח העסק ומימון ההון החוזר.

ביטוח עסק

יחד עם התפתחות ענף הביטוח בישראל, נוצרו אפשרויות רבות וחדשות לבעלי העסקים לכסות את עצמם מפני סיכונים שונים, הכרוכים בתפעול שוטף של עסק. כמובן שלא ניתן לקבל כיסוי טוטאלי שמגן על החברה מפני כל הנזקים הפוטנציאליים שיכולים להיגרם לה, אך בהחלט ניתן להפחית סיכונים בצורה משמעותית.

בין אם מדובר בפוליסת ביטוח עסק קטן או חברה בינלאומית, כל מנהל ובעל עסק מחליט בצורה עצמאית על רמת ההשקעה הכספית בפוליסות הביטוח מול התמורה המתקבלת בכיסויים השונים.

אילו סוגים של ביטוח עסק קיימים?

חברות הביטוח הגדולות בארץ מציעות פוליסות מגוונות למדי שבאות לתת מענה לסיכונים הנפוצים ביותר שאליהם חשופים בעלי העסקים.

  • ביטוח צד ג' – מכסה נזקים שיכולים להיגרם לאנשים או רכוש של צד ג' כתוצאה מפגיעה שהתרחשה בעסק של המבוטח. לדוגמא, שריפה שפרצה בחנות והתפשטה לחנויות סמוכות, נזילה במשרד שפגעה בנכסים אחרים ועוד.
  • ביטוח תכולה – מתאים במיוחד בעת ביטוח לעסקים קטנים שמחזיקים את רוב הסחורה שלהם במקום אחד, בו גם מתנהלת העבודה השוטפת או גם במקרה של מחסני סחורה. ביטוח זה מכסה בין השאר גם את הרהיטים, מוצרי החשמל והמוצרים יקרי הערך האחרים. יש לציין, כי עלות ביטוח התכולה יכולה להשתנות ותלויה בין השאר בהערכת שמאי שבודק את העלויות של התכולה טרם חתימת החוזה מול חברת הביטוח.
  • ביטוח לעסקים של מבנה – בדומה לביטוח נכס נדל"ן פרטי, ישנה אפשרות לבעלי העסקים לכסות את עצמם מפני אירועים של שריפות, אסונות טבע, פעולות מלחמה, גניבה או פריצה, שגורמים לנזקים משמעותיים למבנה. הביטוח כולל בין השאר כיסוי של קירות, חלונות, דלתות, מרפסות ועוד.
  • ביטוח עובדים – במידה והעסק מתפתח וישנו צורך בהעסקת עובדים, קיימת אפשרות לעשות ביטוח ולהגן על העסק מפני מקרים של תביעה מצד העובדים. עלויות הפרמיה תלויות בין השאר בסוג העבודה וברמת הסיכון שלה, כך שכל בעל עסק צריך לחשוב היטב אם ביטוח עובדים הוא כדאי עבורו.
  • ביטוח כספי למזומנים – קיימות פוליסות שונות שמטרתן להגן על בעל העסק מפני מקרים של גניבה או פריצה של קופות וכספות. רלוונטי במיוחד לחברות שמחזיקות סכומי כסף גבוהים בעסק.

נציין, כי קיימות עוד פוליסות ביטוח עסק רבות שמתייחסות לסיכונים של היזמים ובעלי החברות. אנו בפורטל צוק ביטוח מציעים לך לעשות השוואה בין האפשרויות הזולות והמקיפות ביותר בלי כל עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים כי הנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.

קבלו הצעה לביטוח לעסקים