ביטוח משרד

כאשר אנו חושבים על ביטוח מבנה כלשהו, הדבר הראשון שעולה לנו לראש הוא כמובן ביטוח דירת המגורים שלנו, שעליה הוצאנו סכומי כסף גדולים ולכן אנו מעוניינים להגן על ההשקעה הזו. אולם, קיימים גם סוגים אחרים של ביטוחי מבנה שנוגעים למבנים מסחריים שונים, שאחד מהם הוא ביטוח משרדים.

אנשים מתייעצים לגבי פוליסת ביטוח משרד

מדוע צריך ביטוח משרד?

בדיוק כמו במקרה דירת המגורים הפרטית שלנו, אירועים שונים יכולים להתרחש ולפגוע במשרד עצמו, בעובדים, ברכוש הפרטי וגם ברכוש או מבנים של אנשים אחרים. לצורך הדוגמא, שריפה שפורצת בתוך המשרד יכולה ליצור נזק בלתי הפיך לעסק שמנהל את ענייניו במקום. במקרה כזה, פרט לפשיטת רגל מאולצת, בעל העסק גם יכול להישאר בחובות ולהיתבע על ידי גורמים שונים שנפגעו.

מעבר לכך, ישנה חשיבות לבצע את הביטוח גם מבחינת האחריות לעובדים ולמבקרים השונים במקום. ללא ביטוח משרד, כל תאונה מצערת שמתרחשת לאחד הנוכחים בעסק, יכולה לחשוף את בעל החברה לנזקים גדולים מבחינה משפטית.

מה כולל ביטוח משרדים?

הביטוח הנ״ל נותן מענה לכל המקרים האפשריים שיכולים לפגוע בעובדים או במבנה עצמו. סעיף חשוב הוא כמובן ביטוח רכוש המשרד, שמבטיח פיצוי במקרה של אובדן גמור. כמו כן, הביטוח נותן מענה לאובדן ההכנסה כתוצאה מהאירוע הביטוחי. מעבר לכך, ישנם כיסויים כנגד נזקי טבע כמו שיטפונות, רעידות אדמה וגם נזקים שנגרמים על ידי שריפה, אירועי טרור, פריצה או גנבה.

בנוסף ישנם כיסויים גמישים נוספים, שהלקוח יכול להחליט לגביהם בעצמו, כמו ביטוח יצירות אומנות, כיסוי לשחזור מסמכים, כיסוי לאבדן דמי שכירות, ביטוח למחשבים ניידים ועוד. סעיף נוסף חשוב מאד שיש להוסיף לפוליסת הביטוח הוא כמובן ביטוח צד ג׳, שכן פעמים רבות אירועים שמתרחשים עלולים לזלוג מעבר לשטח העסק עצמו ולפגוע באנשים או רכוש זר.

צריך לזכור, כי לעתים העסק ממקם את המשרד בתוך הדירה עצמה, ובמקרים כאלה חשוב עוד יותר לבצע ביטוח משרד דירה, שכן ישנה חשיבות כפולה להיות מוכן לכל תרחיש שלילי בעתיד.

ביטוח דירהחבות מעבידים

בין אם המשרד ממוקם בתוך דירה או בשטח נפרד, ישנה חשיבות גדולה לבצע ביטוח חבות מעבידים שנכלל ברוב הפוליסות של חברות הביטוח השונות. חובות מעבידים ביטוח דירה אומר למעשה כי העובדים בתוך המשרד מבוטחים מכל נזקי גוף שעלולים להיגרם להם כתוצאה מתאונה או אירוע אחר שמתרחש בזמן עבודתם (למעשה, ההתייחסות היא גם לעובדים שנמצאים בדרכם לעבודה או שמא חוזרים ממנה).

זהו סעיף משלים לפיצויים שמקבל העובד מן הביטוח הלאומי ולמעשה כולל גם כיסוי למקרים של מחלות שונות הנגרמות כתוצאה מהעבודה במשרד או בדירת משרד.

פורטל צוק ביטוח שם למטרה לפרוס את האופציות השונות שקיימות בחברות הביטוח בארץ ולהסביר מושגים שאולי פחות מובנים לרוב הציבור. במידה ויש לך שאלות נוספות בנוגע לביטוח משרדים, השאר את הפרטים שלך בעמוד זה והנציגים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.

קבלו הצעה לביטוח דירה