ביטוח דירה 9 מיליון

אם אתם מחפשים פוליסת ביטוח לדירה שלכם, שתהיה גם אטרקטיבית במחיר, גם עם כיסוים ביטוחיים נרחבים וגם נוחה לרכישה, מבלי שתתאמצו לאתר אותה, זה הזמן שלכם להכיר את ביטוח דירה 9 מיליון!

מחשבון לביטוח דירה

9 מיליון ביטוח דירה

אחרי שהתאמצתם כל כך קשה לרכוש דירה ולשלם עליה במיטב כספכם, זה אך טבעי שתרצו לבטח אותה, על כל מקרה שלא יהיה. בשוק קיימים מגוון ביטוחים, החל מביטוח שכולל את המבנה והתכולה וכלה בביטוח שמתייחס רק למבנה או רק לתכולה.

כאשר מתרחש נזק לדירה, למשל בתשתיות, בצנרת או תכולה יקרת ערך שנהרסת עקב הצפה, עלול התיקון להגיע לסכומים בלתי נתפסים, כולל רכישה של מוצרים ופריטים חדשים במקום אלו שניזוקו.

הפתרון הנכון ביותר לשמור על הדירה שלכם תוך תחושת שקט נפשי, בכל פעם שאתם יוצאים מהבית, הוא לבטח אותה.

ביטוח מבנה של 9 מיליון מכסה נזקים ישירים שנגרמו למבנה, וכן להוצאות עקיפות, למשל תשלום עבור קבלן שיפוצים, עלות שמאי, מהנדסים, פינוי הריסות וכדומה.

ביטוח תכולה מעניק כיסוי לכל הפריטים בבית, במקרים של פריצה או במקרים בהם פרצה שריפה או אירע פיצוץ בצנרת והפריטים ניזוקו. בתרחישים כאלו מובטח לכם פיצוי כספי.

ביטוח דירה 9 מיליון – טלפון

9 מיליון ביטוח דירה מציעים לכם שירות מהיר ונוח, עם מוקד זמין לכל פנייה, בטלפון או באינטרנט, ובמחירים הוגנים.

חברת הביטוח 9000000 מספקת לכם הצעות מחיר בלחיצת כפתור אחת. אתם יכולים לקבל את ההצעות באמצעות המוקד הטלפוני או דרך האינטרנט, הזמין לכם בכל שעה ביממה.

מוקד שירות הלקוחות הטלפוני עומד לרשותכם בימים א'-ה' בין השעות שמונה בבוקר לתשע בערב ובימי שישי וערבי חג בין השעות שמונה בבוקר לאחת בצהריים.

ביטוח דירה 9 מיליון  – טלפון: 03-9000000

כמו כן תוכלו לקבל הצעות מחיר באמצעות מילוי טופס ייעודי באתר האינטרנט של החברה. תוכלו למלא טופס הצעת מחיר עבור ביטוח מבנה ותכולה, טופס הצעת מחיר עבור מבנה בלבד, או טופס הצעת מחיר עבור ביטוח תכולה בלבד.

חברת הביטוח 9 מיליון מעמידה לרשות המבוטחים מבצעים שונים ומשתלמים. למשל, אם תרכשו ביטוח מבנה ותכולה דרך האינטרנט, תיהנו מ-30 אחוזי הנחה.

9 מיליון מציעה ביטוחים משתלמים בתחומים נוספים, בואו להכיר אותם

ביטוח תאונות אישיות 9 מיליון

ביטוח משכנתא 9 מיליון

מידע נוסף על ביטוח דירה 9 מיליון תוכלו למצוא כאן, בפורטל צוק ביטוח. עוד תוכלו לקבל מאיתנו מגוון הצעות מחיר אטרקטיביות, ביניהן תוכלו להשוות ולבחור בהצעה הטובה לכם ביותר רק לאחר השוואה מלאה בין המחירים ובין הכיסויים הביטוחיים בשונים.

כך תחסכו זמן רב, כסף רב ותעשו את הבחירה הנכונה לכם.

לקבלת מידע נוסף על ביטוח דירה 9 מיליון וקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית והוגנת, מלאו את פרטיכם בטופס המקוון ונציגי צוק ביטוח ישמחו לעמוד לרשותכם בתוך זמן קצר.

קבלו הצעה לביטוח דירה