ביטוח תאונות אישיות בעבודה

בניגוד לביטוחים רבים אחרים, כמו ביטוח רכב חובה וביטוח דירה, ביטוח תאונות אישיות אינו נמצא תחת רגולציה של המדינה, שקובעת בדיוק את הסעיפים שנמצאים בפוליסה. אם כך, כל מבוטח בביטוח תאונות אישיות מתאים את התוכנית שהכי רלוונטית לגביו, מה שהופך את תהליך הבחירה בביטוח לחשוב ביותר.

אדם בכסא גלגלים לאחר תאונה

במידה והמבוטח אינו עושה סקר שוק יסודי ובודק את הסעיפים שבהם הוא מכוסה, הרי שהוא יכול למצוא את עצמו במצב לא נעים לאחר שתאונה כן מתרחשת, ואילו חברת הביטוח מסרבת לשלם. חשוב להתייעץ עם מומחים בתחום שיבדקו את הפרופיל האישי שלכם ויתאימו לכם את הפוליסה שמתאימה לכם בצורה הטובה ביותר.

ביטוח תאונות אישיות – אובדן כושר עבודה

תקופת הביטוח מפני תאונות אישיות נמשכת במשך שנה אחת, כאשר הכיסוי של המבוטח הוא פעיל גם בארץ וגם בחו"ל. הפוליסה מעניקה למבוטח ביטוח תאונות אישיות בעבודה, בבית ובכל מקום אחר. יש לציין, כי ביטוח תאונות אישיות מרחיב את הביטוח של מקום העבודה, שמכסה את העובד רק במקרים בהם התאונה מתרחשת בעבודה.

הפיצוי של חברת הביטוח רלוונטי במקרה של מוות הנגרם כתוצאה מהתאונה, אובדן כושר עבודה זמני או מצב נכות לצמיתות. רוב חברות הביטוח מבטיחות פרק זמן מקסימאלי עד העברת כספי הביטוח, כאשר במקרה של מוות כתוצאה מתאונה, הכסף מועבר ליורשים. הפיצוי נעשה בצורת מענק חד פעמי במקרה של מוות או נכות ובצורת קצבה, כאשר ישנו אובדן כושר עבודה (עד להשתקמות של המבוטח).

בעת בחירה בביטוח תאונות אישיות, חשוב מאד לבדוק את הסעיפים הנוגעים לאובדן כושר עבודה. יש לבחון, האם אובדן כושר זה מתייחס למקום העבודה הנוכחי או עבודה בכלל? כיצד מחושב אובדן כושר עבודה חלקי? מה יהיה סכום הפיצוי במקרה כזה? כל השאלות האלו חשובות מאד וראויות לבדיקה על ידי מקצוענים, שכן אתם משלמים סכומים לא מועטים עבור הביטוח ורוצים לקבל כיסוי מרבי.

במידה ואתה מעוניין לקבל השוואה בין אפשרויות ביטוח התאונות האישיות המקיף ביותר במחיר האטרקטיבי בשוק, אנו בפורטל צוק ביטוח מציעים לך את השירות ללא שום עלות או התחייבות. השאר את פרטי ההתקשרות עמך ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר בהקדם האפשרי.

 

קבלו הצעה לביטוח תאונות אישיות