חברת ביטוח שומרה

חברת הביטוח שומרה נוסדה לפני קום המדינה ומהווה את אחת מגופי הביטוח הוותיקים בארץ כיום. בשנת 2007 נרכשה שומרה על ידי מנורה מבטחים וכעת היא חברת בת אשר פועלת באופן עצמאי..

ניתן ליצור קשר טלפוני עם מוקד שומרה דרך המרכזייה במס' 03-9258074
בימים א' עד ה' בין השעות 08:30-15:30 וכמו כן להשאיר פנייה באתר האינטרנט של החברה עם תיאור קצר של מהות הבקשה ופרטיכם האישיים.

טופס הצטרפות לביטוח בריאות

חברת ביטוח שומרה – תחומי פעילות

הענפים העיקריים של ביטוח שבהם עוסקת שומרה כוללים בין השאר פוליסות ביטוח דירה, ביטוח בית העסק, ביטוח אופניים חשמליות, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח ועדי בתים ועוד.

פוליסות ביטוח הדירה של שומרה כוללות ביטוח מבנה (רעידת אדמה, צנרת) , ביטוח תכולה (אסונות טבע, כיסוי מכשירי חשמל, שחזור מסמכים ועוד) וגם אפשרויות הרחבה לחבילות זהב, אשר מגדילות את הפיצויים המקסימאליים ואף מכסות תכשיטים, מצלמות ומחשבים ניידים בזמן שהייה בחו"ל. ביטוח בית העסק מתייחס בין היתר לבתי כנסת, מרפאות וחנויות במתחם סגור, כאשר הכיסוי נוגע לתכולה שנפגעה, אובדן הכנסות וגם נזקים לצד ג'.

שומרה ביטוח – יצירת קשר

בנוסף לכך, הגולשים באתר של שומרה ביטוח יכולים למצוא מגוון של טפסים חיוניים, אשר יכולים לייתר את הצורך בפנייה למוקד, כגון טופס הצעה לביטוח ועדי בתים, טופס הצעה לביטוח תאונות אישיות, הצעה לביטוח משרד, חברות כלפי צד שלישי, ויתור על כיסוי נזקי מים ועוד.

אחת המטרות שלנו, בפורטל צוק ביטוח, היא לקשר בין המבוטחים הפוטנציאליים אשר מוצאים את עצמם מבולבלים לנוכח הצעות הביטוח הרבות שקיימות בישראל והחברות שמציעות את הפוליסות במחירים האטרקטיביים ביותר בשוק. במידה ואתה מעוניין להשוות בין האפשרויות השונות של פוליסות ביטוח, אנו יכולים לסייע לך ולהפנות אותך למומחים בעלי ניסיון בענף. השאר את פרטיך האישיים בעמוד זה ואנו מבטיחים לחזור אליך במהירות האפשרית.

אם אתה מעוניין לעשות ביטוח בקרוב ומעוניין להשוות בין הפוליסות האטרקטיביות ביותר בשוק, אנו בפורטל צוק ביטוח יכולים לקשר אותך עם יועצים מנוסים בענף ולחסוך לך זמן וכסף. השאר את הפרטים האישיים שלך באתר והנציגים שלנו יצרו קשר במהירות האפשרית.

30% הוזלה בפוליסות הביטוח