ביטוח דירה שומרה

כשרוצים לבטח את הדירה, רוצים שזה ייעשה באמצעות חברת ביטוח אמינה, ותיקה, יציבה ועם המון נסיון. ביטוח דירה שומרה מציע לכם את כל היתרונות של חברה בעלת נסיון רב מאד, במחירים אטרקטיביים, אותם תוכלו להשוות באתרינו עם הצעות מחיר נוספות.

ביטוח תכולת דירה

שומרה ביטוח דירה משתלם

אחת מחברות הביטוח הוותיקות בישראל היא חרת הביטוח שומרה. היא נוסדה ב- 1943 ובשנת 2007 עברו מניותיה לחברת הביטוח מנורה מבטחים שמספקת לה גב יציב וחזק, כחברה אחות.

פוליסת ביטוח דירה שומרה מציעה למבוטחים פתרונות פורצי דרך, חדשניים ויצירתיים שמותאמים לצרכי כל מבוטח לפי העדפותיו, תקציבו וסדרי העדיפות שלו.

ביטוח דירה שומרה הוא ביטוח שמספק כיסויים ביטוחיים מגוונים, למשל פוליסת "כל הסיכונים" שמספקת את הכיסוי הנרחב יותר מבין ביטוחי הדירות השונים. הביטוח מספק שילוב של כיסוי לדירה ואף למבנה.

ביטוח הדירה כלל כיסוי מפני רעידות אדמה, כנגד נזקי צנרת, ביטוח עבור נזקים לתכולת הדירה, כולל מסכי פלזמה ומקרנים, מחשבים, פקס, מדפסת וקונסולות משחקים, נזקים לכיריים חשמליים, ביטוח שחזור מסמכים אישיים, תכולת מחסן ועוד כיסויים רבים שמספקים את הכיסוי הרחב ביותר לכל נזק בדירה.

כמו כן מציעה חברת הביטוח הרחבה מיוחדת למגזר הדתי.

ניתן לרכוש הרחבות נוספות שמגדילות את האחריות כלפי צד ג', מספקת כיסוי ביטוחי לכל התכשיטים, שעוני הזהב ופרוות, מצלמות ומחשבים ניידים- גם בחו"ל.

באתר החברה תוכלו למצוא מידע נוסף, כמו גם טפסים להורדה וטופס פניה לסוכן ביטוח שישמח לחזור אליכם עם כל התשובות.

חברת הביטוח שומרה פועלת באמצעות סוכני ביטוח ומציעה גם שירות ייחודי ומשתלם לעובדי אל על, תדיראן, התעשייה האווירית ועובדי אלישרא.

ביטוח דירה שומרה טלפון ופרטי התקשרות נוספים

תוכלו לפנות ישירות לחברת הביטוח שומרה באמצעות הטלפון, 03-9258000 ולקבל מענה בנושא המבוקש. שעות פעילות החברה הן בימים ראשון עד חמישי בין השעות שמונה בבוקר לארבע אחר הצהריים.

במקרים מיוחדים וספציפיים, ניתן ליצור קשר בטלפונים ייעודיים לנושא המבוקש:

מוקד לנזקי מים וצנרת בביטוח דירה "שחר"- 5420* או 1700-700-420. מוקד זה פעיל עשרים וארבע שעות ביממה.

מבוטחי דירה מסוג "פריים סרוויס" יכולים להתקשר בנושא נזקי מים וצנרת למוקד 1-700-500-20, הפעיל אף הוא עשרים וארבע שעות ביממה.

באופן זה ובמקרים שאינם סובלים דיחוי, ניתן להתקשר ישירות למוקד ולקבל מענה מהיר ומסור.

כדי להיות בטוחים שאתם רוכשים את פוליסת הביטוח הטובה ביותר עבורכם, שמתאימה לרישות הספציפיות שלכם וגם לתקציבכם, מומלץ מאד לבצע תחילה השוואת מחירים ורק אז לקבל החלטה.

עם פורטל צוק ביטוח אתם יכולים ליהנות מחסכון ניכר בזמן ובכסף, ולקבל את כל המידע במרוכז, במהירות ובנוחות, כך שהחיפוש עלינו וההחלטה- שלכם.

מידע נוסף על ביטוח דירה

ערך כינון בביטוח דירה

ביטוח דירה שכורה

אתם רק צריכים למלא את פרטיכם בטופס שבאתר ולקבל עד מהרה את כל הצעות המחיר הטובות ביותר של ביטוח דירה שומרה, כמו גם מחברות ביטוח נוספות.

קבלו הצעה לביטוח דירה