ביטוח דירה נזקי צנרת

כאשר אדם רוכש דירה חדשה ומשקיע סכומים משמעותיים בכך, הוא מעוניין כמובן לשמר את הערך שלה לאורך זמן ולהגן על הנכס והתכולה שלו מפני נזקים פוטנציאליים. הנזקים הללו יכולים להיות להיגרם לעיתים על ידי אסונות טבע, בלאי, גניבות, שריפות, תקלות בצנרת, שיטפונות ועוד.

ביטוח דירה נזקי צנרת

חברות הביטוח מציעות שורה של כיסויים המתאימים לצרכים השונים של בעלי הדירות – בין השאר, קיימת אפשרות לעשות ביטוח דירה למקרה של גניבה או פריצה, ביטוח תכולה, ביטוח דירה מפני נזקי איטום, ביטוח דירה מפני נזקי גשם, ביטוח דירה מפני רטיבות ועוד. כיסויים אלו מאפשרים למבוטחים לקבל פיצוי בעת נזקים משמעותיים לנכס ותכולתו.

ביטוח דירה – נזקי צנרת

נזילות או בעיות בצנרת יכולות לגרום לנזקים משמעותיים במבנה של הדירה עצמה (תקרה, קירות, רצפה), בתכולה של הדירה (מכשירי חשמל, רהיטים, חפצים אישיים) וגם ברכוש צד ג' (דירות שכנות ותכולתן). מכיוון שכך, המענה לבעיות פוטנציאליות עם הצנרת של הדירה צריך להגיע משילוב של מספר ביטוחים קיימים על הדירה.

ראשית, אדם שמעוניין לבטח את הדירה שלו בביטוח מבנה, צריך לבדוק היטב אם הכיסוי כולל ביטוח דירה מנזילות, ביטוח דירה מפני רטיבות ועוד. במידה ואין כיסוי כזה, ייתכן שכדאי להרחיב את הכיסוי בתוספת תשלום או לבחור בחברת ביטוח אחרת, שבה ביטוח מפני נזילות קיים. מומלץ מאד להתמקח עם נציגי חברות הביטוח ולנסות להוסיף את הכיסוי בלי תוספת תשלום.

ביטוח דירה – נזקי מים נוספים

מעבר לביטוח המבנה, כל בעל דירה צריך לחשוב גם על התכולה של הדירה שלו והנזקים שיכולים להיגרם בעקבות נזילה לדירות אחרות. כיסויים אלו הם רלוונטיים במיוחד לאנשים שמשכירים את הדירות יחד עם התכולה או שמא אינם נמצאים בבית במשך תקופות ממושכות.

לצורך כך, מומלץ מאד לבדוק את הסעיפים שנוגעים לנזקים מבעיות צנרת לתכולת הדירה ורכוש צד ג'. פעמים רבות ישנו צורך להרחיב את הכיסויים בתוספת לפרמיה, אך כמובן שיש לבצע סקר שוק יסודי לפני כל תוספת כזו.

במידה ואתה מעוניין לעשות ביטוח דירה מנזקי צנרת, אנו בפורטל צוק ביטוח מציעים לך להשוות בין ההצעות הזולות והמקיפות ביותר בשוק. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.

קבלו הצעה לביטוח דירה