השוואת מחירים לביטוח צד ג׳ לדירה

רובכם יודעים שעליכם לבטח את עצמכם על מנת להגן בצורה מלאה מפני נזקים עתידיים הקשורים לדירה, על כל מקרה שיכול לקרות כמו ביקור אורח בו הוא נפל בביתכם, הכלב שנשך את השכנה או בעל מקצוע שנפל מהסולם. לביטוח זה קוראים ביטוח צד ג׳ לדירה. לכל אלו שלא מכירים ביטוח זה, המידע במאמר הנ״ל יכול לעזור לכם מאוד לשמור על ביטחונכם במקרה חלילה שהוזכר לפני.

מחשבון ותמונה של בית

ביטוח צד ג׳ לדירה

כל מי שלקח משכנתא בחייו יודע שהבנק מחייב ביטוח מבנה וביטוח חיים כתנאי מקדים לקבלת משכנתא. ביטוחים אלו לא מכסים מקרי צד ג׳ היכולים לקרות בביתכם. ביטוח צד ג׳ לדירה צריך להירכש בנפרד מאחת חברות הביטוח המציעות ביטוח זה. באילו מקרים יכול ביטוח צד ג׳ להגן עליכם? אספנו בשבילכם מספר דוגמאות שיכולות לקרות בביתכם:

אירוח חבר או בן משפחה אשר חלילה נפל באמבטיה, הכלב שלכם נשך את אחד הילדים בגן השכונתי, בעל מקצוע שבא להתקין משהו ונפל מהסולם וכושר עבודתו נפגע. במקרים כאלו הנפגע יכול וזו גם זכותו לתבוע את חברת הביטוח שלכם, אך ביטוח דירה רגיל לא יכסה אתכם במקרים אלו מאחר וביטוח דירה מכסה את המבנה של הדירה וכל נזק שיגרם לו ישירות.

ביטוח צד ג׳ לדירה מכסה נזקי גוף ונזקי רכוש שנגרמים לצד ג׳ הנמצא בביתכם תחת אחריותכם. מטרת הביטוח היא למנוע מצב בו תאלצו לשלם סכומים גבוהים כפיצוי עבור האדם שנפגע או רכושו. אחד המקרים הנפוצים בהם ביטוח צד ג׳ לדירה יכסה אתכם הוא שריפה שפורצת באחת הדירות בבניין וגורמת לנזק למספר דירות או לבתים סמוכים. במקרה מצער שכזה אתם תהיו מכוסים.

מקרים נוספים בהם תהיו מכוסים הם נזק לדירות אחרות בעקבות צנרת שהתפוצצה או הצפה, נפילת אדנית פרחים מחלונכם על רכב שחנה למטה בזמן מזג אויר סוער. בנושא בעלי החיים תהיו מבוטחים על כל נזק שיעשה לאדם אחר על ידי חיית המחמד שלכם וזאת בתנאי שקיימתם את כל ההוראות הקבועות בחוק הנוגעות לנושא זה.

כמה עולה ביטוח צד ג׳ בדירה?

עלות של ביטוח צד ג׳ בדירה אינה גבוהה במיוחד. חברות הביטוח לוקחות בחשבון שמקרי תאונה בבתים פרטיים אינו גבוה מדי שנה ומציעות מחירים קטנים ונוחים. לכן מומלץ לכם לשקול רכישת ביטוח זה כנספח לביטוח הדירה. כמה עולה ביטוח צד ג׳ בדירה? חברות הביטוח השונות מציעות מספר רב של אפשרויות וכל אחת מציעה את המחיר שלה, לכן כדאי לכם לברר את כל הפרטים הללו עם כל אחת מחברות הביטוח, להשוות ולרכוש את הביטוח המתאים לכם ביותר.

אנחנו ממליצים לכל אחד מאתכם לחשב את רמת הסיכון בביתו כך שתרכשו את הכיסוי הנכון לכם ביותר. מחירי ביטוח צד ג׳ מחושבים על ידי מספר גורמים משתנים מאדם לאדם וכן רמת הסיכון בביתו בהתאם לקומה ולמיקום של הדירה, אופי הדירה כמו חלוקה של שני מפלסים וגרם מדרגות שנמצא בתוך הבית. כל החישוב המקדים והשוואה בין הפוליסות השונות אותן מציעות חברות הביטוח יחסכו ממכם כסף רב ורכישה של פוליסה מיותרת שלא מתאימה למקרה ולבית שלכם.

הפעלה של פוליסת ביטוח צד ג׳ תחייב אתכם במסירה של פרטי הביטוח שלכם לנפגע, ולעדכן במקביל את חברת הביטוח שלכם על מה שקרה. אל תתחייבו בעל פה או בכתב בפני הנפגע, השאירו את הטיפול בכך לנציגי חברת הביטוח שלכם וכן תעדו את המקרה אם ביכולתכם לעשות זאת.

 

מידע נוסף על פוליסות וביטוחי דירה

ערך כינון בביטוח דירה

ביטוח דירה שכורה

מחיר ביטוח דירה

השוואת מחירים לביטוח צד ג׳ לדירה – באתר צוק ביטוח

אתר צוק ביטוח הוא אתר אחד בו תמצאו את כל המידע להשוואת מחירי ביטוח צד ג׳ לדירה. באתר זה תמצאו מאגר שלם של מידע כל כל חברות הביטוח הקיימות בשוק הישראלי. כאן תוכלו בראש שקט ובזמן שלכם לבדוק את כל הפוליסות המגוונות המוצעות על ידי כל החברות, להשוות תנאים ומחירים ולהתאים את הביטוח המשתלם והנכון ביותר לכם ולביתכם. השירות באתר ניתן בחינם וללא כל התחייבות מצדכם.

 

קבלו הצעה לביטוח דירה