ביטוח שיניים לעובדי בנק הפועלים

האם אתם עובדים בבנק הפועלים וברצונכם לרכוש ביטוח שיניים קבוצתי לעובדי הבנק במחיר משתלם ואטרקטיבי? ובכן, עובדי בנק הפועלים יכולים להצטרף לפוליסת ביטוח שיניים המיועדת לעובדי הבנק ולבני משפחתם. ארגון עובדי בנק הפועלים שיפר את הפוליסה והגיע להסכם נרחב יותר מול החברה המבטחת – הפניקס.

לוגו בנק הפועלים

ביטוח שיניים לעובדי בנק הפועלים מכסה את הטיפולים הבאים:

  • טיפולים משמרים כמו סתימות, טיפולי שורש, שיננית ועקירות.
  • טיפולי חניכיים (פריודונטליים).
  • טיפולי כירורגיית פה ולסת.
  • טיפולים משקמים כמו השתלות שיניים.
  • טיפולי יישור שיניים (אורתודנטיה).

ביטוח קבוצתי מחברת הפניקס

חברת הפניקס חתמה לפני כשנתיים על הסדר חדש מול ארגון עובדי בנק הפועלים, הפוליסה החדשה רחבה וכוללת כיסויים נוספים לעומת ההסכם הקודם. ביטוח השיניים לעובדי בנק הפועלים מיועד לכל עובדי הבנק המעוניינים להצטרף לפוליסה ולהנות מהכיסוי הנרחב, כמו כן עובדי הבנק המצטרפים לפוליסה יכולים לצרף את בני משפחתם, לרבות בן או בת הזוג והילדים.

עלות הביטוח היא 66.65 ₪ לחודש עבור עובדי הבנק, כאשר המעסיק מממן את העלות. גם גמלאי הבנק יכולים להצטרף לביטוח, אך עליהם לשלם את עלות הפוליסה. כאמור, אחת ההטבות לעובדי הבנק היא האפשרות לצרף את בן/בת הזוג והילדים. ניתן לצרף ילדים מגיל 3 ומעלה בתעריף מוזל, וילדים מעל גיל 18 בתעריף מלא. עובדי הבנק שיש להם למעלה מ-3 ילדים, אינם צריכים לשלם תוספת עבור הילד השלישי ואילך.

את טיפולי השיניים ניתן לעבור במרפאות מומחים ברחבי הארץ שיש להם הסדר עם חברת הפניקס. ראוי לציין כי העלות של טיפולים נבחרים במסגרת הכיסוי נמוכה ויש טיפולים רבים בחינם וללא כל השתתפות עצמית, ומגוון רחב של טיפולים יקרים במחירים מוזלים ובהשתתפות עצמית נמוכה. כך, עובדי בנק הפועלים יכולים לחסוך באופן משמעותי בהוצאות טיפולי השיניים שלהם ושל משפחתם, זו הטבה משתלמת וכדאית, לכן מומלץ לעובדי הבנק להצטרף לתוכנית ולהנות מיתרונותיה.

לפני רכישת ביטוח שיניים לעובדי בנק הפועלים מומלץ לעובדים לפנות לייעוץ מקצועי הניתן על ידי רופא מוסמך ואמון על ידי ארגון עובדי הבנק. בנוסף, יש מוקד טלפוני שניתן לפנות אליו בכל שאלה ובקשה. ראוי לציין כי חלק מהטיפולים מחייבים אישור מראש מחברת הביטוח, לכן חשוב לבקש מרופא השיניים המטפל למלא טופס ייעודי ולהגיש אותו לחברת הביטוח כדי להנות מהכיסוי.

הנכם מוזמנים להשוות הצעות מחיר לביטוח שיניים לעובדי בנק הפועלים בפורטל צוק ביטוח. המומחים שלנו עומדים לשירותכם, וללא עלות או התחייבות מצדכם, תוכלו לבחור בפוליסה המתאימה ביותר עבורכם. השאירו פרטים ליצירת קשר בטופס למטה ואנו נחזור אליכם במהירות האפשרית.

קבלו הצעה לביטוח שיניים