ביטוח אובדן כושר עבודה כתוצאה מניתוח

רבים מאיתנו חושבים על העתיד ועל תרחישים העלולים לקרות לנו, ביניהם חוסר היכולת להמשיך לעבוד עקב מחלה או תאונה. לשם כך ניתן לרכוש פוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה, שתבטיח לנו קיום בכבוד, גם אם נבצר מאיתנו להמשיך ולהתפרנס. אולם מה קורה אם אובדן כושר העבודה לא נגרם כתוצאה ממחלה או מתאונה אלא מניתוח? כאן, בפורטל צוק ביטוח, תמצאו מידע יעיל על ביטוח אובדן כושר עבודה כתוצאה מניתוח.

אובדן כושר עבודה עקב ניתוח

ביטוח אובדן כושר עבודה כתוצאה מניתוח קיסרי

רבים מכירים את התהליך לדרישת פיצוי כספי במקרה של אובדן כושר עבודה. המבוטח שעבר תאונה או מחלה, לקה בנכות, זמנית או קבועה ואינו יכול להמשיך ולעבוד בעבודתו הקודמת ולפרנס את עצמו ואת משפחתו. אם יש לו פוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה, זה הזמן לדרוש את המגיע לו. כל זאת טוב ויפה במקרים שהמבוטח חלה או עבר תאונה. אולם מה קורה אם דווקא בגלל ניתוח שעבר, החמיר מצבו ורק אז איבד את יכולתו להשתכר?

מסתבר שחברות הביטוח חשבו גם על זה ואפילו הקימו סעיף מיוחד, עם רכיב ביטוחי שמגן על המבוטח במקרים כאלו. למשל במקרה של ניתח קיסרי, עומדות לאשה המבוטחת זכויות רבות שיכול להיות שהיא אינה מודעת להן. ניתוח קיסרי, שמוגדר כאירוע חירום רפואי, מזכה את המבוטחת בחמישים אחוזים מעלות הניתוח וכן פיצוי בגין אובדן כושר עבודה. ניתוח קיסרי שהוא מתוכנן ומתבצע מבחירה כולל כמובן כיסוי של פוליסת ביטוח הבריאות הפרטי, ומכסה עלות מנתח, אשפוז, בית החולים, שיקום וכדומה.

אולם חשוב לדעת שגם אם הניתוח הקיסרי לא היה מתוכנן ובוצע כניתוח חירום, ניתן לקבל החזר בגין אובדן כושר עבודה כתוצאה מניתוח קיסרי, גם אם מדובר באובדן כושר עבודה זמני.

כיסוי ביטוחי לאובדן כושר עבודה כתוצאה מניתוח

כשרוכשים פוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה חשוב מאד להבין את הנאמר בה, על כך הסעיפים הכלולים בה. יש צורך לקרוא כל סעיף וסעיף ולוודא כי קיים בו גם סעיף של ביטוח אובדן כושר עבודה כתוצאה מניתוח, כדי שברגע האמת חברות הביטוח לא יוכלו להתנער מאחריות כלפי המבוטח, בטענה שלא קיים כיסוי כזה. פעמים רבות ניגשים מבוטחים לניתוחים, לאו דווקא בשל מחלה קשה או ניתוחים מצילי חיים אולם בעקבותיהם (בין אם בשל רשלנות רפואית ובין אם בשל החמרה במצב המנותח) הם אינם מסוגלים לשוב לעבודתם, באופן זמני או קבוע.

אלו הם בדיוק המקרים בהם תרצו שיהיה לכם כיסוי מפני אובדן כושר עבודה כתוצאה מניתוח!

בפורטל צוק ביטוח תמצאו, בנוסף למגוון רחב של הצעות מחיר אטרקטיביות, שתוכלו להוות ביניהן ולבחור. כמו כן בפורטל קיימת רשימת חברות ביטוח המציעות פוליסות המכילות סעיף ביטוחי המתייחס לאובדן כושר עבודה כתוצאה מניתוח, קיסרי או אחר, וגובה הפיצוי המגיע למבוטח, או גמלה חודשית קבועה. עם מנוע החיפוש של פורטל צוק ביטוח תחסכו זמן חיפוש יקר, תוכלו להשוות בין ההצעות השונות ותחסכו כסף רב.

לפרטים על  חברת ביטוח המציעה אובדן כושר עבודה, בחר מהרשימה הבאה

הפניקס

ביטוח ישיר

כלל

 

לקבלת מידע נוסף וסיוע באיתור פוליסות ביטוח אובדן כושר עבודה אחרי ניתוח, מלאו את פרטיכם בטופס שבאתר ונציגינו ישמחו לסייע לכם בהקדם האפשרי.

קבלו הצעה לביטוח אובדן כושר עבודה