ביטוח אובדן כושר עבודה בהריון

ענף הביטוח בישראל מתפתח בצורה מהירה בשנים האחרונות, כאשר יותר ויותר אנשים רוצים לכסות את עצמם מפני אירועים שליליים היכולים לפגוע בבריאותם וביכולת ההשתכרות שלהם. סיבה נוספת לפופולאריות הגדולה של פוליסות הביטוח השונות, היא הרצון לא להוות נטל פיזי, נפשי וכלכלי על המשפחה והחברים הקרובים במקרה של מחלה, תאונה, נכות ועוד.

אישה בהריון בודקת פוליסות ביטוח אובדן כושר עבודה

 

אחד הכיסויים הנפוצים יותר בקרב הציבור, הוא אובדן כושר עבודה שזמין בין השאר דרך מוצרי הביטוח הפנסיוני, אך גם באמצעות פוליסות פרטיות שניתן לעשות באופן נפרד. כמו גם סוגי ביטוח אחרים, פוליסת אובדן כושר עבודה מתייחסת למצבים שונים פוטנציאליים שיכולים להתרחש במהלך הביטוח.

מאפייני ביטוח אובדן כושר עבודה בהריון

אחת הסיטואציות שאותה לוקחים בחשבון בפוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה היא שמירת היריון. נשים רבות נקלעות למצב זה בעת עבודתן וזאת בגלל התפתחות הריונות בגילאים מאוחרים, טיפולי הפרייה ועוד.

בזמן שרוב הנשים מודעות לזכאות קצבת ביטוח לאומי בעת שמירת היריון, רבות מהן לא יודעות כי קיימת אופציה לקבל גמלת שמירת היריון אובדן כושר עבודה. אולם לא ניתן לקבל את שתי הקצבאות גם יחד, אך בהחלט אפשר להשוות בין הכדאיות של החלטה כזו או אחרת. באופן כללי, אם נתייחס לסכומים המתקבלים, מומלץ לנשים שמקבלות מתחת לשכר המינימום לבחור בקצבת ביטוח לאומי, אך לבעלות שכר גבוה, דווקא קצבה של ביטוח אובדן כושר עבודה שמירת היריון מקרן פנסיה היא עדיפה.

אנו בפורטל צוק ביטוח מעוניינים לספק את האינפורמציה החשובה והרלוונטית ביותר לגבי המתרחש בשוק הביטוח בישראל. משק בית ממוצע מוציא אלפי שקלים על פרמיות ביטוח שונות, בין אם זה כיסויים ביטוחיים לרכב, פוליסות ביטוח משכנתא, ביטוח נסיעות ועוד. על ידי ביצוע סקר שוק יסודי, קבלת מידע מדויק ועדכני והתייעצות מוקדמת עם אנשי מקצוע בלתי תלויים, ניתן בהחלט להוזיל את העלויות בעשרות אחוזים ואף להוסיף כיסויים חדשים שלא היו קודם.

חברות ביטוח מומלצות לביטוח אובדן כושר עבודה

הראל

מגדל

אם אתה מתכוון לעשות ביטוח אובדן כושר עבודה בקרוב, אנו בפורטל צוק ביטוח יכולים לסייע לך ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, הוא להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר טלפוני בהקדם האפשרי.

קבלו הצעה לביטוח אובדן כושר עבודה