השוואת מחירי ביטוח סיעודי

ככל שאדם מתבגר יותר, כך המצב הבריאותי שלו הופך להיות מעורער יותר, ולעיתים מסוימות הוא יכול להגיע גם למצב בו אינו יכול יותר לטפל בעצמו, אלא זקוק לסיוע חיצוני בחיי היומיום. כמובן שאף אחד אינו רוצה למצוא את עצמו בסיטואציה קשה כזאת, אך הדבר הופך להיות מורכב עוד יותר במידה ונוספים למשוואה גם קשיים פיננסיים. במקרה כזה, אדם הופך למעמסה רצינית על הקרובים שלו ומצבו משפיע גם על צורת החיים של משפחתו הקרובה.

 

כסף שנחסך על ידי השוואת מחירי ביטוח סיעודי

בדיוק למקרים כאלו, קיים ביטוח סיעודי, שמכסה את המבוטח במקרים של הפיכתו לאדם הזקוק לסיוע בפעולות יומיות. בישראל, קיים ביטוח סיעודי במסגרת הביטוח המשלים של קופות החולים (נעשה דרך חברות ביטוח) ובאופן פרטי בחברות הביטוח.

השוואת מחירי ביטוח סיעודי

ראשית, יש לציין, כי ביטוח סיעודי רלוונטי לא רק לאנשים מבוגרים, אלא לכלל האוכלוסייה. זאת מכיוון שהפוליסה מכסה גם מקרים של תאונות עבודה, תאונות דרכים ומקרים מצערים אחרים שהופכים מבוטח לאדם סיעודי. במקרים של אנשים מבוגרים, הסיכון הופך להיות גבוה יותר.

מרבית גופי הביטוח בישראל מציעים ביטוח סיעודי ללקוחות, כאשר השוואת מחירים של ביטוח סיעודי מגלה כי מגוון המחירים הוא רחב למדי ותלוי בכיסויים שכל חברה מציעה. בדרך כלל, העלות החודשית של הביטוח עולה עם הגיל וקיימות תכניות שונות לפי הצרכים של המבוטחים. אנו באתר צוק ביטוח מאפשרים השוואה פרטנית בין מחירי הביטוח של החברות המובילות בתחום.

ביטוח סיעודי – השוואה

ההצעות של חברות הביטוח לביטוח סיעודי הן שונות למדי, כך שאנו ממליצים להתייעץ עם מומחים שייקחו בחשבון את המאפיינים האישיים שלכם. ישנן חברות שמבטיחות קצבה חודשית לצורך אשפוז במוסד סיעודי, כאשר תקופת האשפוז אורכת עד שמונה שנים ואילו חברות אחרות מבטיחות העברת קצבה ותמיכה באנשים הנמצאים בביתם.

גם הפרמטרים לפיהם האדם נקבע כסיעודי משתנים מחברה לחברה, עד שרק כשני שלישים מן התביעות של הביטוח סיעודי מתקבלות על ידי חברות הביטוח (בניגוד לביטוחים אחרים, שם האחוזים עולים על 90%).

במידה ואתה רוצה לקבל השוואת ביטוח סיעודי בין החברות הרציניות ביותר בישראל, אנו בפורטל צוק ביטוח נתאים לך את הביטוח הסיעודי המשתלם ביותר. השאר את פרטיך בעמוד זה ואנו ניצור קשר טלפוני בהקדם האפשרי.

 

קבלו הצעה לביטוח סיעודי