ביטוח מבנה הראל

חברת הראל הוקמה בשנת 1982 וכיום עוסקת במתן שירותים פיננסיים ללקוחות במגוון ענפים, ביניהם ביטוח בריאות, ביטוח משכנתאות, ניהול קרנות פנסיה וקופות גמל, ניהול השקעות וקרנות השתלמות, ביטוח רכב, ביטוח סיעודי, ביטוח דירה ועוד. הראל מהווה את אחת הקבוצות הפיננסיות הגדולות והמוכרות בישראל, ובנוסף זוכה לציונים גבוהים באופן קבוע בתחום שירות הלקוחות ושביעות הרצון הכללית מהחברה.

לוגו של חברת הראל ביטוח

מאפייני ביטוח מבנה – הראל

ביטוח דירה הוא ענף מפותח ופופולרי במיוחד בקרב חברות הביטוח בארץ. הסיבות הן רבות אולם העיקרית מתייחסת לכך שבנוסף ללקוחות המעוניינים לעשות פוליסה כזאת מרצונם החופשי, מבוטחים רבים מחויבים לכך על ידי הבנקים למשכנתאות בעת נטילת הלוואות דיור. כדי להגן על עצמם מפני ירידה אפשרית בערכו של הנכס המשועבד, הבנקים דורשים ביטוח מבנה בסיסי שיעניק כיסוי לבחירתו של הלווה.

פוליסת ביטוח מבנה הראל מוצעת בחברה בשלוש גרסאות עיקריות – אדירה זהב, אדירה כסף ואדירה ארד, כאשר כל האפשרויות כוללות בתוכן סעיפי הרחבה ובחירה על פי העדפותיו של המבוטח.

מסלול אדירה זהב כוללת את הכיסויים הרחבים ביותר וביטוח מבנה מלא שמבטא גם הגנה למרפסות ומבני עזר. עם זאת, האופציה הזאת מתאימה לאנשים שמחפשים לעשות גם ביטוח תכולה בנוסף לביטוח הבסיסי.

מסלול אדירה כסף מאפשר גמישות מקסימלית בבחירת הכיסויים הקיימים בפוליסה, כאשר המבוטח יכול לעשות ביטוח מבנה לדירה והבית הפרטי בלבד, להוסיף כיסויים לתכולת הדירה, ביטוח נזקי טרור ומלחמה, אחריות כלפי צד ג' ועוד.

מסלול אדירה ארד מחייב את המבוטח לבחור את ביטוח מבנה דירה הראל או ביטוח התכולה, כאשר קיימת גם אפשרות להוסיף כיסוי מפני נזקים, בין היתר נזקים בצנרת, לצד ג' בפוליסה.

הראל ביטוח מבנה – טלפון ויצירת קשר

כדי לפנות לחברת הראל במטרה לברר פרטים נוספים על הפוליסות הקיימות או להצטרף לאחד המסלולים הרלוונטיים, ניתן להתקשר למוקד במספר *2735 שפעיל בימים א' עד ה' בין השעות 08:30-16:00. כמו כן, מומלץ לפנות לאחד מסוכני הביטוח שאיתם עובדת הראל לקבלת הצעות משתלמות יותר.

הכיסויים הביטוחים המומלצים של חברת הביטוח הראל

חברת ביטוח הראל

ביטוח מנהלים הראל

במידה ואתה מעוניין לעשות ביטוח מבנה לנכס שלך, אנו בפורטל צוק ביטוח יכולים לסייע לך ללא כל עלות או התחייבות. השאר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו ניצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.

קבלו הצעה לביטוח מבנה