ביטוח מנהלים הראל

ביטוח המנהלים הוא אחד מן המוצרים הפנסיוניים שמתאימים לחיסכון ארוך טווח לגיל הפרישה בישראל (בנוסף לקרן פנסיה וקופת גמל). במהותו של ביטוח המנהלים קיים חוזה שנחתם בין המבוטח לחברת הביטוח ובו מפורטות ההתחייבויות והזכויות של המבוטח. בגלל אופן ההתחייבות החוזית של ביטוח המנהלים, אין כאן ערבות הדדית של עמיתים כמו בקרן פנסיה ולכן אין אפשרות לחברה לעלות את מחיר הפרמיה או לשנות את התנאים האחרים בחוזה (בלי הסכמת שני הצדדים).

סוכן ביטוח עם לקוחות

יש לציין, כי ביטוח מנהלים כולל בתוכו גם ביטוח חיים וקיימת אפשרות גם ביטוח אובדן כושר עבודה במסגרת החוזה. במקרה של אירוע ביטוחי שגורם למוות או אובדן כושר עבודה, חברת הביטוח היא זו שתשלם את הפיצויים למבוטח (בניגוד להסדר הקיים בקרנות פנסיה חדשות). זה מאפשר לחברות הביטוח גם לשווק פוליסות ביטוח מנהלים שמבטלות את ההשפעה של עלייה בתוחלת חיים על תשלומי הקצבה העתידית.

ביטוח מנהלים – הראל

חברת הראל שהוקמה בשנת 1982 היא אחת מגופי הביטוח הגדולים בישראל ומעסיקה אלפי עובדים בישראל. הראל עוסקת במגוון תחומים פיננסיים כמו ביטוח בריאות, השקעות, קופות גמל, אשראי, קרנות פנסיה ועוד. הראל ביטוח מנהלים מוצע בשתי גרסאות ייחודיות – האחת היא הראל MORE לשכירים קצבה משלמת והשנייה היא הראל מגוון קצבה משלמת.

ביטוח מנהלים של הראל MORE היא תכנית ביטוח מנהלים שכרוך בתשלום דמי ניהול קבועים ומציע קצבה חודשית מגיל הפרישה, הטבות מס וגם מסלולי השקעה שונים לפי בחירתו של המבוטח. מסלולי ההשקעה הקיימים כוללים בין השאר חשיפה גבוהה למניות, מט"ח, אג"ח או ניירות ערך אחרים, לפי העדפותיו האישיות של הלקוח.

בעת גיל הפרישה, המבוטח יכול לבחור בין כמה אפשרויות עיקריות לקבלת הכסף שהצטבר בקופה. האופציה הראשונה היא קצבה חודשית לכל החיים, כאשר המינימום עומד על 240 חודשים (השארים יקבלו קצבה במקרה מוות מוקדם יותר). האפשרות השנייה היא קבלת קצבה חודשית בלי מינימום קבוע והאפיק השלישי קובע המשך תשלומים חלקיים לבן או בת הזוג אחרי פטירת המבוטח.

הראל ביטוח מנהלים – טלפון ופניות הציבור

ניתן ליצור קשר טלפוני עם המוקדים השונים של חברת הראל ולאתר את כל מספרי הטלפון הזמינים באתר החברה. מוקד פנסיה פעיל בימים א'-ה' בין השעות 08:00-16:00 בטלפון 03-7549898. המוקדים מיואשים על ידי נציגים בעלי ידע בתחום הביטוח, כך שבכל שאלה רלוונטית בנוגע לביטוח מנהלים, המבוטחים יוכלו לקבל מענה טלפוני מהיר.

הראל ביטוח מנהלים – טפסים שימושיים

באתר החברה, ניתן למצוא מגוון של טפסים חשובים שניתן לעשות בהם שימוש ללא פניות טלפוניות והעברת מסמכים נדרשים בפקסים. הטפסים שזמינים הם בין השאר נוגעים להצעות של ביטוח חיים פרטי, הצעות של ביטוח מנהלים לעצמאים ולשכירים, הצהרות בריאות לביטוח חיים, שאלונים פיננסיים, טופסי ביטוח מנהלים בגין הוצאות, ביטוח מנהלים עבור שעות נוספות ועוד.

הראל ביטוח מנהלים – צור קשר

בנוסף לפנייה טלפונית באמצעות אחד המוקדים, ניתן להשאיר הודעה לנציגי החברה בפורטל באינטרנט ולהמתין לתשובה טלפונית.

במידה ואתה מעוניין להשוות בין המסלולים השונים שקיימים במסגרת ביטוח מנהלים, אנו באתר צוק ביטוח מספקים לך זאת ללא כל עלות או התחייבות. המומחים שלנו יפרסו בפניך את ההצעות הרלוונטיות ויחסכו לך זמן וכסף רב. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.

קבלו הצעה לביטוח מנהלים