ביטוח שיניים לשכת עורכי הדין

חברי לשכת עורכי הדין זוכים להטבות משתלמות שונות וליתרונות רבים נוספים, ביניהם האפשרות להצטרף לפוליסת ביטוח שיניים קבוצתית. חברי לשכת עורכי הדין בישראל יכולים לצרף גם את בני המשפחה לפוליסה המקיפה והרחבה, הפוליסה תוכננה והותאמה במיוחד לעורכי דין ובני משפחותיהם, הביטוח כולל כיסויים נרחבים והמבוטחים זוכים להטבה משתלמת כיוון שההשתתפות העצמית נמוכה.

עורכת דין חותמת על טופס לביטוח שיניים

למי מיועד הביטוח?

ביטוח שיניים לשכת עורכי הדין מיועד אך ורק לעורכי הדין הרשומים כחברים קבועים בלשכת עורכי הדין, לבני הזוג שלהם ולילדיהם (מגיל 5 ומעלה). לשכת עורכי הדין עמלה רבות על המהלך לשיפור תנאי הפוליסה המיועדת לחברי הלשכה, חברת הביטוח המשווקת את הפוליסה החשובה לעורכי דין היא הראל, זו פוליסת ביטוח שיניים קבוצתית הכוללת בין היתר את הכיסויים הבאים:

  • טיפולי שיניים משמרים
  • טיפולים משקמים
  • טיפולי שיניים פריודונטיים (חניכיים)

את הפוליסה אפשר לרכוש ישירות מחברת הביטוח הראל, יש לצרף מסמכים בהתאם לבקשת החברה, וכדי ליהנות מהפוליסה הרחבה חשוב לציין כי אתם חברים בלשכת עורכי הדין. כאמור, אפשר לכלול ולצרף לפוליסה גם את בן או בת הזוג ואת הילדים. ניתן לצרף ילדים החל מגיל 5 ועד גיל 21 לביטוח של טיפולים משמרים, ואחרי גיל 21 אפשר לצרף אותם לביטוח משמר מורחב.

כמו כן, אפשר לרכוש את הפוליסה דרך סוכן הביטוח האישי שלכם, באתר של חברת הביטוח או דרך מקום העבודה. עורך דין עצמאי יכול להזמין את הביטוח בעצמו באמצעות מוקד השירות של חברת הביטוח, בפקס, באתר או דרך סוכן הביטוח שלו.

מהם היתרונות של הפוליסה?

ביטוח שיניים מורחב לחברי לשכת עורכי הדין מעניק שקט נפשי וכיסוי מקיף ונרחב למגוון טיפולים משמרים, משקמים ופריודנטיים. הביטוח מאפשר לעורכי הדין לשמור על בריאות הפה והשיניים, ליהנות מטיפולי שיננית ומבדיקות תקופתיות ללא כל עלות, לעבור טיפולים משמרים במרפאות הסדר מקצועיות ואיכותיות, וליהנות מטיפולים נוספים המכוסים על ידי הפוליסה בחינם, בעלות סמלית או עם השתתפות עצמית נמוכה.

הפוליסה מבטיחה שעורכי הדין בישראל ישמרו על בריאות שיניהם, הביטוח חוסך עלויות גבוהות כיוון שמחירי טיפולי השיניים בישראל יקרים, לכן זו הוצאה כבדה בסעיף ההוצאות המשפחתיות, ובעזרת הפוליסה חוסכים הרבה כסף, גם על טיפולי שיניים של בני הזוג והילדים.

אם אתם מחפשים ביטוח שיניים קבוצתי במחיר אטרקטיבי לחברי לשכת עורכי הדין בישראל, הנכם מוזמנים להשוות הצעות מחיר ותנאים בפורטל צוק ביטוח. המומחים שלנו יסייעו לכם, ללא עלות או התחייבות מצדכם, לבחור בפוליסה המתאימה ביותר עבורכם, השאירו פרטים ליצירת קשר בטופס שבאתר ואנו נחזור אליכם במהירות האפשרית.

קבלו הצעה לביטוח שיניים