האם כדאי לעשות ביטוח שיניים?

מאות אלפים ישראלים מבוטחים כיום בביטוחי שיניים פרטיים, כאשר במקרים רבים הביטוח נעשה דרך מקומות העבודה או גופים גדולים אחרים, כמו ארגונים צרכניים המייצגים ועדים שונים.

אשה עושה ביטוח שיניים דרך האינטרנט

בעבר הלא רחוק, ביטוחי שיניים היו משתלמים במיוחד למבוטחים מכיוון שהם טמנו בתוכם שורה של שירותים וטיפולים שלא היו כלולים בקופת חולים. כיום הדבר השתנה במידה מסוימת, משום שקופות החולים שדרגו את שירותי רפואת השיניים לעמיתים. נבדוק האם ביטוח השיניים משתלם בעת הנוכחית.

האם כדאי לעשות ביטוח שיניים היום?

כאשר אדם מחליט לגבי הכדאיות של ביטוח שיניים, עליו לקחת בחשבון מספר שאלות עיקריות:

  • לאילו טיפולי שיניים אתם חושבים שתזדקקו בעתיד? הכיסויים הביטוחיים הסטנדרטיים שעליהם מדובר בביטוח שיניים לרוב אינם מכסים שורה של טיפולים מתקדמים. אז איך זה עובד? יש לקחת בחשבון שחברות הביטוח יעשו את כל מה שביכולתן כדי להימנע מלשלם על טיפולים יקרים יותר.
    יש לציין גם, כי רופאי שיניים מסוימים אינם ששים לעבוד עם חברות הביטוח כי הם חשים שישנה התערבות גסה מידי מצדן. ביטוח השיניים הוא משתלם יותר לאנשים שמצבם הכללי הוא טוב ולא יזדקקו לניתוחים משקמים יקרים, כתרים, ניתוחי חניכיים ועוד.
  • איפה אתם גרים מבחינה גיאוגרפית? שירותי רפואת השיניים הם יקרים יותר במרכז הארץ, כך שאם אתם מתגוררים באזרו הפריפריה הצפוני או הדרומי, כדאי שתשוו היטב את מחירי הטיפולים שאתם נזקקים להם והסכומים שאתם מוציאים לביטוח. יכול להיות שהביטוח לא משתלם לכם.
  • האם אתם רוצים להתחייב לטווח ארוך? ביטוחי השיניים נעשים לרוב לתקופות ארוכות, במיוחד כאשר הדבר נעשה באופן קיבוצי ממקום העבודה או ארגונים צרכניים גדולים. מכיוון שכך, תצטרכו לעיתים להמשיך ולשלם גם אם תחליטו כי אתם לא מעוניינים בביטוח בהמשך.
  • מי משלם? אם התשלום העיקרי של הביטוח נופל על המעסיק, הביטוח, מן הסתם, משתלם יותר עבורכם.

במידה ואתה מעוניין לעשות ביטוח שיניים פרטי, אנו בפורטל צוק ביטוח מציעים לך את האפשרויות הזולות והמשתלמות ביותר של ביטוח שיניים מבחינת כיסוי. המומחים שלנו יעזרו לך למצוא את האופציה המתאימה ביותר לצרכים האישיים שלך ללא שום עלות או התחייבות. השאר את פרטיך באתר ואנו ניצור אתך קשר בהקדם האפשרי.

 

קבלו הצעה לביטוח שיניים