ביטוח שיניים קופת חולים מאוחדת

קופת חולים מאוחדת היא השלישית בגודלה בישראל ומספר המבוטחים בה עומד על כמיליון ומאתיים אלף נכון לשנת 2015. פרט לשירותים הרפואיים השוטפים של הקופה, מאוחדת מפעילה בין השאר שלושה סוגים של ביטוחים משלימים והם מאוחדת עדיף, מאוחדת שיא ומאוחדת זהב. כמו כן, המבוטחים יכולים לקבל בקופה שורה של טיפולים בתחום הרפואה האלטרנטיבית, רפואת שיניים ועוד.

אישה בטיפול שיניים מטעם קופת חולים מאוחדת

מסלול ביטוח שיניים קופת חולים מאוחדת

קופת חולים מאוחדת מעניקה למבוטחים שירותים רבים בתחום רפואת השיניים. רוב הטיפולים הרפואיים הם בעלי עלות ספציפית, שאת מחירה ניתן לראות במחירון הקופה. אולם, צריך לזכור שקיימות אפשרויות רבות לקבל הנחה וזאת לאחר הצטרפות לביטוח משלים מסוג שיא, עדיף או זהב.

דרך סניפי מרפאות השיניים של קופת חולים מאוחדת, ניתן בין השאר לקבל טיפולי שיניים משמרים ומונעים, בדיקות שיניים תקופתיות, טיפולי אורתודונטיה, שיננית והסרת פלאק, אבחון של דלקות חניכיים, הלבנת שיניים, שיקום, כתרים, טיפולי שורש ועוד. מבוטחים בביטוחים משלימים יכולים בדרך כלל לקבל בדיקות שיניים ללא עלות, הנחה בביקורי שיננית, השתתפות בעלות תרופות, טיפולי עזרה ראשונה וכ"ו.

אזרחי ישראל מוציאים אלפי שקלים בשנה על ביטוחים מסוגים שונים, בין אם זה פוליסות ביטוח לרכב, ביטוח בריאות, ביטוח פנסיוני, כיסויים הכרחיים בעת קבלת משכנתא ועוד. ההיצע הגדול של פוליסות ביטוח בישראל מגדיל את האפשרויות של הלקוח מצד אחד, אך מצד שני יכול להקשות עליו בהשוואה יעילה בין האפיקים הזמינים. אנשים רבים שאינם מתמצאים בענף הביטוח, משלמים לעתים קרובות פרמיות כפולות על אותם ביטוחים (דרך העבודה ובאופן עצמאי, לדוגמא) ומכניסים להסכם כיסויים שהם לא זקוקים להם.

מטרתנו בפורטל צוק ביטוח היא לתת לקוראים שלנו את המידע הרלוונטי והאקטואלי ביותר לגבי ההתרחשויות האחרונות בענף הביטוח. קבלת אינפורמציה מלאה על המסלולים שניתן למצוא בשוק, מגדילה באופן משמעותי את יכולת ההתמקחות של הלקוח ותביא בסוף של דבר להוזלת העלויות של הביטוח.

ביטוחים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח עסק

אם אתה מתכוון לעשות ביטוח שיניים מאוחדת או פוליסה מסוג אחר בזמן הקרוב, אנו באתר צוק ביטוח יכולים לסייע לך ולהפנות אותך לאנשי מקצוע ללא שום עלות או התחייבות. השאר את פרטיך האישיים באתר ואנו ניצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.

קבלו הצעה לביטוח שיניים