ביטוח שיניים קבוצתי

בעיות שיניים יכולים לגרום לכאבים וחוסר נעימות גדולה עבור כל אדם, כך שמומלץ מאד לעשות בדיקות תקופתיות ולקבל טיפולים מקצועיים אצל רופאים מוסמכים. אולם, המחירים הגבוהים שגובים העוסקים ברפואת שיניים, מקשים במקרים רבים על אנשים בעלי הכנסה נמוכה או ממוצעת. אנשים אלו מחפשים לעיתים קרובות אלטרנטיבות לטיפולי שיניים בחו"ל או אף דוחים את הטיפול עד לרגע האחרון.

זוג מחייכים אחרי שעשו ביטוח שיניים

עם זאת, ישנה גם אפשרות להוזיל במידת מה את המחירים של טיפול השיניים בישראל וזאת על ידי ביטוח שיניים קולקטיבי. אופציה זו רלוונטית בעיקר עבור שכירים שמשתייכים למועדוני לקוחות או וועדים גדולים שיכולים להתמקח עם חברות ביטוח ולקבל הנחה קבוצתית כוללת עבור כל החברים.

מה כולל ביטוח שיניים קבוצתי?

לפני הצטרפות של עובד או חבר מועדון מסוים לביטוח שיניים במסגרת קבוצתית, מומלץ לו שיבדוק את הכיסויים הקיימים ויחשוב האם הם מתאימים לדרישות האישיות שלו מטיפולי שיניים עתידיים. בנוסף לכך, טוב יעשה אם ישווה את המחיר לאופציות אחרות הקיימות בשוק.

לרוב, ביטוח שיניים קולקטיבי כולל את הכיסויים הבאים:

  • השתלות שיניים – הניתוחים נעשים על ידי מומחים בלי תקופת המתנה ובדיקות מתאימות אך כרוכות בהשתתפות עצמית של המבוטח. בנוסף לכך, ישנו גם מעקב רפואי לאחר הניתוח.
  • טיפול אורטודונטי – מתאים במיוחד לילדים וכולל בתוכו יישור שיניים וליקויים שונים הנובעים מסגירת לסתות לא מאוזנת. גם במקרה זה ישנו בדרך כלל סכום של השתתפות עצמית.
  • טיפול משקם לצרכים שונים – כתרים, גשרים וטיפולים מורכבים יותר שלא ניתן לתקן באמצעות סתימה פשוטה. ברוב הפוליסות הקבוצתיות, הביטוח מכסה גם את מצב השיניים לפני ההצטרפות לביטוח וגם את כל השינויים שיעשו בעתיד.
  • ניתוח חניכיים – כל הטיפולים שקשורים לבעיות בחניכיים, כולל קיטוע, קיצור ועוד. במסגרת הביטוח, אין צורך בהמתנה או בדיקות מוקדמות.

במידה ואתה מחפש אופציות זולות ומשתלמות של ביטוח שיניים קבוצתי, אנו בפורטל צוק ביטוח מציעים לך לעשות השוואה בין הכיסויים המקיפים והזולים ביותר של ביטוח שיניים קולקטיבי בשוק. המומחים שלנו יתאימו לך את הכיסוי האטרקטיבי ביותר ללא שום עלות או התחייבות. השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר והנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.

קבלו הצעה לביטוח שיניים