ביטוח שיניים קופת חולים מכבי

קופת חולים מכבי נוסדה בתחילת שנות ה-40 של המאה הקודמת וכיום מעניקה שירות למעל שני מיליון מבוטחים בישראל. יש לציין, כי הקופה מתבססת על רפואה עצמאית לצד מערך של אלפי שכירים והשירותים הרפואיים שלה כוללים בין השאר גם ביטוחים משלימים, טיפולי שיניים, רפואה אלטרנטיבית ועוד.

אישה בטיפול שיניים במכבי

מאפייני ביטוח שיניים קופת חולים מכבי

שירות טיפולי השיניים העיקרי של קופת חולים מכבי מתבצע דרך מכבידנט, שמהווה בעצם רשת של מרפאות שיניים עם פריסה של סניפים בכל רחבי הארץ. אנשי הצוות שמאיישים את המרפאות של מכבידנט הם מקצועיים ומנוסים בפרקטיקה של רפואת השיניים וחלל הפה וקיימים אף מומחים בתחומי שיקום הפה, אורתודנטיה, כירורגיה, חניכיים ועוד. מעבר לכך, ניתן לקבל במרפאות גם טיפולי שיננית, יישור השיניים לכל הגילאים, השתלות בידי מומחים, כתרים, גשרים, שחזורים, ניתוכי חניכיים, הלבנה של השיניים וכ"ו.

לקוחות של ביטוח שיניים מכבי יכולים לפנות גם למספר מרפאות ייעודיות בתל אביב (אסותא), חיפה וירושלים ושם לקבל טיפול ספציפי יותר של טיפול שיניים לאנשים שסובלים ממחלות אחרות, המקשות על טיפולים סטנדרטיים, כמו סוכרת, מחלות כבד, סרטן ועוד.

ענף ביטוח הבריאות מתפתח בקצב מהיר מאד בשנים האחרונות, כאשר יותר ויותר אנשים מעוניינים להבטיח חיים איכותיים ובריאים לעצמם ולבני משפחתם בעתיד. כמות החברות וסוכנויות הביטוח גדלה כל הזמן, כך שהציבור באופן כללי זוכה מכך – קיימת תחרות על כיסו של הלקוח ויש אפשרות לבחור מבין מגוון אפשרויות רחב למדי.

אולם, לעתים קרובות, דווקא ההצפה הזאת של ענף הביטוח, מקשה מבחינה מסוימת על הציבור. אנשים שלא מתמצאים ברזי הביטוח ואינם מקדישים זמן כדי לקרוא את הפוליסות השונות, יכולים בקלות לאבד את הידיים והרגליים ולבחור באופציה שאינה מתאימה להם כלל ועיקר. מבוטחים כאלה ישלמו לרוב פרמיות על כיסויים מיותרים או אף כפל ביטוח לחברות שונות.

למידע נוסף על ביטוחי שיניים

ביטוח שיניים קבוצתי

האם כדאי לעשות ביטוח שיניים?

במידה ואתה מעוניין לעשות ביטוח שיניים בזמן הקרוב, אנו בפורטל צוק ביטוח יכולים לסייע לך לחסוך זמן וכסף על ידי שיחה טלפונית פשוטה. כל מה שעליך לעשות, הוא למלא את פרטי ההתקשרות עמך בטופס שנמצא בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר במהירות האפשרית.

קבלו הצעה לביטוח שיניים