ביטוח שיניים לעובדי מדינה מנורה מבטחים

עובדי מדינה יכולים להצטרף לתוכנית ביטוח שיניים לעובדי מדינה מנורה מבטחים, זו פוליסה קבוצתית וייעודית לעובדי מדינה המעניקה עבורם יתרונות רבים, ובעיקר אפשרות לשמור על שיניים בריאות ועל מראה אסתטי. ביטוח שיניים מנורה עובדי מדינה כולל כיסוי נרחב לטיפולים משמרים כמו סתימות, שיננית, בדיקות, טיפולי שורש ועקירות, ומגוון כיסויים והטבות משתלמות לטיפולים פרותטיים כמו כתרים ושתלים במרפאות שיניים נבחרות ברחבי המדינה.

לוגו מנורה מבטחים

פוליסה קבוצתית לביטוח שיניים לעובדי המדינה

ההצטרפות לביטוח שיניים קבוצתי לעובדי מדינה היא וולנטרית, העובד יכול לצרף גם את בני משפחתו (בן או בת זוג וילדים) לביטוח ולהנות מכיסוי נרחב ומקיף. מבוטחים חדשים המצטרפים לפוליסת ביטוח שיניים לעובדי מדינה 2019 נדרשים לתקופת אכשרה של 3 חודשים בלבד למגוון טיפולי שיניים משמרים, ולאחר תקופת אכשרה של 6 חודשים המבוטחים החדשים זכאים גם לטיפולי שיניים פרותטיים, לרבות שיקום הפה באמצעות שתלים. כמו כן, לאחר 6 חודשי אכשרה, המבוטחים זכאים גם לטיפולים אורתודנטיים בכפוף לתנאי הפוליסה.

כדאי לדעת כי משך ביטוח שיניים לעובדי מדינה מנורה מבטחים הוא לתקופה של 5 שנים, כחודש לפני סיום הביטוח מומלץ לחדש את ההצטרפות לפוליסה כדי להנות מהמשכיות ולהימנע מתקופת אכשרה נוספת. יחד עם זאת, ראוי לציין לעובדי מדינה יש אפשרויות נוספות לרכוש ביטוח שיניים קבוצתי, למשל הראל ביטוח שיניים לעובדי מדינה.

לכן, כדאי לקרוא היטב את תנאי הפוליסה לביטוח שיניים עבור עובדי מדינה, להשוות הצעות, להתייעץ ורק לאחר מכן להחליט ממי לרכוש את הביטוח. כדאי לרכוש פוליסה קבוצתית לביטוח שיניים לעובדי מדינה בגלל הכיסוי הנרחב, המחויבות של חברות הביטוח כלפי אחד הגופים הגדולים במשק, הטיפול המקצועי והמהיר בכל תביעה והרשימה הארוכה של מרפאות שיניים בהסדר.

ביטוח שיניים קולקטיבי המותאם לעובדי מדינה

המדינה דואגת לעובדיה ומציעה להם הטבות משתלמות שונות, ביניהן פוליסה קבוצתית לביטוח שיניים. זו פוליסה חשובה המאפשרת לעובדי מדינה לשמור על בריאות השיניים שלהם ושל המשפחה, בעלות משתלמת ושווה לכל כיס. הצטרפות לפוליסת ביטוח שיניים לעובדי מדינה מבטיחה טיפולי שיניים מקצועיים במרפאות מומחים ברחבי הארץ, יש השתתפות עצמית יחסית נמוכה בטיפולים משמקים כמו שתלים ובטיפולים אורתודנטיים.

העלות של ביטוח שיניים מנורה עובדי מדינה זולה, כ-39 ₪ בלבד לחודש, כאשר בני הזוג והילדים המצטרפים לביטוח נדרשים לשלם 45 ₪ בחודש. אגב, הילדים זכאים לביטוח משמר רחב יותר, הפוליסה כוללת כיסוי לטיפולים אורתודנטיים לילדים עד גיל 18, וכך עובדי מדינה יכולים להעניק את הטיפול הטוב ביותר לילדים, בלי להיכנס להוצאות כבדות ובלי לדחות טיפולים חשובים.

בפורטל צוק ביטוח אתם יכולים להשוות הצעות לביטוח שיניים לעובדי מדינה, ולהנות מהצעה אטרקטיבית וזולה. לייעוץ ולעזרה הנכם מוזמנים להשאיר פרטים ליצירת קשר כאן באתר, וצוות היועצים של צוק ביטוח יחזור אליכם במהירות האפשרית.

נושאים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

ביטוח שיניים קופת חולים מכבי

ביטוח שיניים קופת חולים מאוחדת

קבלו הצעה לביטוח שיניים