ביטוח שיניים לקבוצות ולארגונים

המחיר של טיפולי שיניים בישראל גבוה, זו הוצאה משמעותית עבור משפחות עם ילדים, מבוגרים וצעירים, ולא מעט אנשים נמנעים מטיפולים בזמן בגלל העלות הגבוהה. לכן, כדאי לדעת כי ניתן לרכוש ביטוח שיניים לקבוצות ולארגונים מחברות ביטוח מובילות כמו הראל, כלל, הפניקס ודקלה. יחד עם זאת ישנם הבדלים בן הפוליסות השונות של חברות הביטוח, לכן כאשר רוכשים פוליסת ביטוח שיניים קבוצתית חשוב להשוות לא רק את המחיר אלא גם את תנאי הפוליסה והיקף הכיסוי.

טופס חתימה על ביטוח שיניים

מה זה ביטוח שיניים קבוצתי?

פוליסת ביטוח שיניים קבוצתית מיועדת בעיקר לעובדי חברות וארגונים, אך לא רק. למעשה, הפוליסה מותאמת לצורכי ולמאפייני חברי הקבוצה, והמבוטחים יכולים לשמור על בריאות שיניהם, לקבל החזר כספי עבור מגוון טיפולי שיניים משמרים וטיפולים נוספים. כמו כן, ביטוח שיניים מקיף לקבוצות מאפשר למבוטחים לקבל החזר כספי בגין טיפולי שיניים מניעתיים, טיפולים לשיקום הפה והחניכיים, טיפולי שיננית ועוד.

כדאי לדעת כי ניתן לרכוש ביטוח קבוצתי להשתתפות בטיפולי שיניים מרוב חברות הביטוח בארץ ומקופות החולים השונים. כך לדוגמה, קופות החולים מכבי וכללית מציעות למבוטחים שלהן תכנית ביטוח שיניים קבוצתי בתנאים מועדפים, כאשר הטיפולים מבוצעים במרפאות השיניים של קופת החולים, מכבידנט או כללית סמייל.

מה כולל ביטוח שיניים קבוצתי?

פוליסה בסיסית אך מקיפה לביטוחי שיניים עבור קבוצות וארגונים כוללת בדרך כלל את הכיסויים הבאים:

  • ביטוח שיניים משמר, הפוליסה כוללת מגוון כיסויים, למשל עד 4 צילומים בשנה, עקירות שיניים, סתימות, טיפולי שורש, הסרת אבנית ומשקעים מהשיניים (בדרך כלל פעמיים בשנה) וכדומה.
  • בדיקה שנתית וצילום שיניים חינם פעם בשנה.
  • עזרה ראשונה וטיפולי חירום 24 שעות ביממה.
  • סתימות ושחזורי שן.
  • טיפולי שיננית פעם או פעמיים בשנה, בהתאם לתנאי הפוליסה וחברת הביטוח.

כאשר מצטרפים לתכנית ביטוח קבוצתי להשתתפות בטיפולי שיניים, המבוטח משלם כ-50% מעלות הטיפול, בהתאם לפוליסה. לרוב יש מגבלות על כמות הטיפולים המשקמים בגלל מחירם הגבוה, לכן חשוב לעיין בפוליסה ולבדוק היטב מה הביטוח כולל, מהי ההשתתפות העצמית הנדרשת לטיפולים שונים, מהי תקופתה האכשרה במידה ויש, האם יש מרפאות שיניים בהסדר עם חברת הביטוח או שניתן לעבור את הטיפול אצל רופא שיניים פרטי אחר ועוד.

ביטוח קבוצתי באופן פרטי או דרך המעסיק

רוב חברות הביטוח מציעות ביטוח שיניים קבוצתי לחברות ולארגונים במשק המקומי, לכן לפני שממהרים לרכוש את הפוליסה באופן פרטי, כדאי לבדוק האם יש למעסיק הסכם עם אחת מחברות הביטוח. ברוב המקרים, כדאי להצטרף לתכנית ביטוח שיניים מקיף לקבוצות דרך המעסיק , כיוון שיש לארגונים כוח מול חברות הביטוח, והפוליסה מקיפה ורחבה יותר בהשוואה לביטוחי השיניים הפרטיים. כמו כן, עלות הפוליסה אותה רוכשים דרך המעסיק, לרוב זולה יותר.

אם אתם מעוניינים לרכוש ביטוח שיניים לקבוצות ולארגונים בהתאמה אישית ובמחיר אטרקטיבי – השאירו פרטים בטופס למטה, והמומחים של צוק ביטוח יסייעו לכם לקבל הצעות משתלמות מחברות הביטוח המובילות בתחום ביטוחי השיניים הקבוצתיים, ותוכלו לשמור על בריאות הפה והשיניים ולחסוך לא מעט כסף. 

קבלו הצעה לביטוח שיניים