ביטוח שיניים השוואת מחירים

בעיות רפואיות הקשורות לשיניים ולחלל הפה יכולות לפגוע בצורה משמעותית בתפקוד היומיומי של כל אדם. אורח החיים המודרני שכולל צריכת מזון ממותק ומלא בסוכרים, תורם לפיתוח בעיות שיניים אצל ילדים ומבוגרים כאחד. כתוצאה מכך, כמעט כל אדם נתקל במהלל חייו בצורך לבקר אצל רופא שיניים לצורך טיפולים, בין אם זה סתימה פשוטה או ניתוח מסובך.

השוואת מחירים ביטוח שיניים

מכיוון שרוב הטיפולים שקשורים לבעיות שיניים אינם נכללים בסל הבריאות הממלכתי, ההוצאות על טיפולי שיניים הם יקרים במיוחד. כדי לחסוך בהוצאות אלו ולהתכסות כנגד מצבים הדורשים התייחסות רפואית מיידית, קיימת אפשרות לעשות ביטוח שיניים.

ביטוח שיניים – השוואת מחירים

אפשר לחלק את פוליסות ביטוח השיניים לשני חלקים שונים – ביטוח פרטי וקבוצתי. הכוונה בביטוח קבוצתי, היא בדרך כלל הצטרפות משותפת של עובדי ארגון ספציפי או מועדון צרכנים שמקבלים הנחה קולקטיבית. תקופת הביטוח משני הסוגים אורכת בדרך כלל כשלוש שנים, כאשר לאחר מכן ישנה אופציה להארכה.

עלות ביטוח שיניים פרטי היא בדרך כלל גבוהה יותר מהאופציה הקבוצתית והכיסוי הוא בסיסי בלבד, בלי אפשרות לכיסוי מקיף יותר תמורת תוספת תשלום. הביטוח הבסיסי בפוליסות אלו כולל בין השאר צילומי רנטגן, טיפול בסתימות, עקירות ועוד. מחיר הפוליסה הוא כ-200 ₪ לזוג מבוטחים, כאשר העלות לילד תהיה כ-40 ₪.

יש לציין כי קיימים הבדלים בין חברות הביטוח השונות לגבי רמת הכיסויים והעלויות של הפוליסות. לפני חתימת חוזה מול חברת ביטוח, מומלץ מאד לעשות השוואה יסודית בין ההצעות השונות שעומדים לרשות המבוטחים. חשוב גם לציין, כי ביטוח שיניים זול אינו בהכרח מהווה את האפשרות המשתלמת ביותר – ייתכן ופוליסה כזו אינה כוללת בתוכה כיסוי לטיפולים החשובים ביותר.

כיום, באמצעות המומחים של צוק ביטוח, ישנה אפשרות למבוטחים להשוות בצורה אובייקטיבית בין הפוליסות הפרטיות השונות שקיימות בשוק.

כמה עולה ביטוח שיניים קבוצתי?

מחיר ביטוח שיניים קבוצתי הוא נמוך יותר ברמתו הבסיסית, אך קיימת גם אפשרות להוסיף כסף ולקבל כיסויים נוספים כמו ניתוחי חניכיים, יישור שיניים לילדים, שיקום הפה ועוד. העלות של חבילת הבסיס ליחיד היא כ-50 ₪, אך הדבר תלוי בכושר ההתמקחות של הקבוצה ובסוג הארגון. במידה והמבוטחים מעוניינים להוסיף כיסויים של ניתוחי חניכיים, שיקום חלל הפה ועוד, סכום הפרמיה יכול להגיע ל-90 ₪.

עלות ביטוח שיניים קבוצתי תלוי בין השאר באחוז ההשתתפות העצמית של המבוטחים, כך שמומלץ מאד לשים לב לסעיף הזה בחוזה הביטוח. במקרים מסוימים, השתתפות עצמית יכולה להגיע גם לחמש עשרה או עשרים אחוז, מה שמהווה סכום משמעותי למדי.

במידה ואתה מעוניין לעשות השוואה בין הפוליסות הזולות והמקיפות ביותר של ביטוח שיניים, תוכל לעשות את זה בקלות באמצעות פורטל צוק ביטוח. אם אתה רוצה לחסוך כסף וזמן על חיפושים, פנה אלינו כבר היום. השאר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו ניצור אתך קשר בהקדם האפשרי.

קבלו הצעה לביטוח שיניים