ביטוח שיניים קולקטיבי

בריאות השיניים מהווה חלק חשוב גם בבריאות הגוף, וכל אדם מעוניין לחייך בפה מלא בשיניים לבנות ובריאות. כדי ליהנות ממראה אסתטי מושך ולחייך בפה מלא, חשוב להגיע למרפאת השיניים לפחות פעמיים בשנה לצורך בדיקה תקופתית וטיפול בהתאם לצורך. טיפולי השיניים יקרים, זו הוצאה משמעותית בסעיף ההוצאות החודשיות השוטפות, לכן כדאי גם לכם לרכוש ביטוח שיניים קולקטיבי. הפוליסה מיועדת בדרך כלל לעובדי חברות וארגונים בהם המעסיק דואג לבריאות עובדיו ומעניק להם הטבות שונות כמו ביטוח בריאות קבוצתי וביטוח שיניים.

טופס בקשה לביטוח שיניים

שומרים על בריאות הפה והשיניים וחוסכים בעלויות

ביטוח שיניים קולקטיבי מאפשר לכם לשמור על בריאות הפה והשיניים שלכם, תוך חיסכון ניכר בעלויות הטיפולים. רכישת הפוליסה מאפשרת לכם לטפל בשיניים בלי לדחות את הטיפולים בגלל שיקולי תקציב או מסיבות אחרות.

כדאי לדעת כי חברות הביטוח המובילות בישראל משווקות ביטוח שיניים קבוצתי או קולקטיבי בעיקר למקומות עבודה, ולרוב לא ניתן לרכוש את הביטוח באופן פרטי. לכן, כדאי לברר במקום העבודה האם יש למעסיק הסדר עם אחת מחברות הביטוח, ובמידה ולא, אפשר לפנות לוועד העובדים או לעניין עובדים אחרים בחברה כדי ליצור קולקטיב ולרכוש בצורה מאורגנת את הביטוח החשוב.

השוואה בין חברות הביטוח

אם החלטתם להצטרף לביטוח שיניים קולקטיבי עליכם לבדוק היטב מה הפוליסה מכסה ובאיזה תנאים. ישנם הבדלים משמעותיים בין הביטוחים שחברות הביטוח משווקות, לכן מעבר לעלות הפוליסה עליכם להתייחס גם לגבולות הכיסוי, לתנאי הביטוח, לתקופת האכשרה במידה וקיימת, למגבלות שונות, לשיעור ההשתתפות העצמית, ולתנאי ההסדר עם מרפאות שיניים ברחבי המדינה.

יש חברות ביטוח המשווקות פוליסה לביטוח שיניים קבוצתי הכוללת טיפולים משמרים כגון סתימות, ניקוי שיניים אחת לתקופה, אבחונים ובדיקות במרפאה, טיפולי שורש ועקירות, ויש חברות המשווקות ביטוחי שיניים הכוללים גם טיפולי וניתוחי חניכיים, כתרים, תותבות, השתלות שיניים ואפילו טיפולי אורתודנטיה לילדים (יישור שיניים).

ראוי לציין כי ככל שיש יותר עובדים המעוניינים לרכוש דרך המעסיק ביטוח שיניים קולקטיבי, כך ניתן להגיע להסדר טוב יותר מול חברת הביטוח. יש מעסיקים המציעים לעובדים להצטרף למסלול ביטוח בריאות קולקטיבי הכולל גם ביטוח שיניים, וכדאי לבדוק זאת כדי לא לשלם כפל ביטוחים.

בפורטל צוק ביטוח אתם יכולים להשוות הצעות לביטוח שיניים קבוצתי כדי להוזיל עלויות. הצוות המנוסה שלנו יסייע לכם, ללא כל עלות או התחייבות מצדכם, לרכוש את ביטוח השיניים המתאים ביותר עבורכם. למידע נוסף השאירו פרטים ליצירת קשר בטופס למטה והמומחים של צוק ביטוח יחזרו אליכם בהקדם.

קבלו הצעה לביטוח שיניים