ביטוח מבנה מגדל

לוגו של חברת ביטוח מגדל

כאשר אתם רוכשים דירה, אחד מהביטוחים החשובים אותו תצטרכו לעשות הוא ביטוח מבנה. ביטוח זה מכסה כל נזק ישיר או עקיף שיגרם למבנה הדירה שלכם מכל סיבה שהיא. ביטוח זה גם נדרש על פי חוק באחד מתנאי קבלת משכנתא. אחד הביטוחים הטובים היום בשוק הוא ביטוח מבנה של חברת מגדל.

ביטוח מבנה מגדל

ביטוח מבנה של חברת מגדל מציע כיסויים נרחבים שיכסו כל נזק שיגרם לביתכם כולל כל חלקיו הקבועים של המבנה וכאלה המחוברים אליו חיבור קבוע. כיסוי נרחב להוצאות תיקון, שיפוץ או בניה מחדש של הבית. כיסוי הוצאות לבעלי מקצוע כמו אדריכל, מהנדס, שמאי, קבלן או יועץ, כולל הוצאות משפטיות והוצאות פינוי. פיצוי עבור אובדן שכר דירה והוצאות בשל שכר דירה בזמן שהדירה שלכם עוברת שיפוץ.

כמו כן, מציעה מגדל אפשרויות הרחבת ביטוח המבנה למשכנתא שיכלול ביטוח אחריות כלפי צד ג׳, ביטוח חבות מעבידים לעובדי משק בית, ביטוח זכוכית, סנטריה, משטחי שיש וכיריים קרמיות או קריסטליות.

תנאים כללים לביטוח מבנה מגדל

סעיף שעבוד לטובת הבנק המלווה את המשכנתא, רציפות הביטוח – התחדשות הפוליסה כל שנה על פי תנאיה ועד לתום תקופת ההלוואה, כל עוד המבוטח לא הודיע אחרת. סכום הכיסוי במסגרת ביטוח מבנה משכנתא בדרך כלל בגובה עלות הבניה בהתאם לסוג הנכס וגודלו הנקבע על ידי נתוני הנכס, אותם תעבירו לחברת הביטוח. פרטים נוספים על ביטוח מבנה מגדל וטלפונים ליצירת קשר תוכלו למצוא באתר של מגדל ואת כל הטפסים הרצויים לכם.

למידע נוסף על ביטוח מבנה

ביטוח מבנה לבנייה קלה

מה כולל ביטוח מבנה?

ביטוח מבנה בצוק ביטוח

פורטל צוק ביטוח הוא פורטל בו תוכלו להשוות בין כל ביטוחי המבנה הקיימים והמוצעים על ידי כל חברות הביטוח וכלל הביטוחים הנוספים אותם תצטרכו ולהשוות בין תנאיהם. בפורטל, תוכלו לקבל ייעוץ ועזרה מצוות מקצועי ואמין שיסביר לכם על כל תנאי הביטוח המתבקש על ידכם וגם המלצות מלקוחות מרובים. מלאו את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר והצוות שלנו ישמח לסייע לכם.

קבלו הצעה לביטוח מבנה