מה כלול בביטוח מבנה דירה?

רבים מאיתנו עובדים קשה מאד כדי להגשים את חלום דירה בבעלותם. המשכנתא המחייבת, התשלומים לטווח ארוך, אולי גם הלוואה מההורים, הופכים את הדירה לבעלת ערך רב ונעשה הכל כדי לשמור עליה.

כדי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר, לא די בתחזוקה שוטפת של הנכס, אלא חשוב גם לבטח אותו מפני כל פגע, כשהדרך הנכונה לעשות זאת היא לבטח את הדירה בביטוח מבנה דירה.

אדם מחזיק דגם מוקטן של בית בידיים

כאן בפורטל צוק ביטוח תקבלו מידע על מה כלול בביטוח מבנה וסיוע באיתור פוליסה משתלמת.

ביטוח מבנה – מה כולל?

יש שני מרכיבים עיקריים בביטוח מבנה. האחד הוא ביטוח דירה למבנה ואילו השני הוא ביטוח תכולה.

אז מה כולל ביטוח מבנה דירה? למעשה את כל הנזקים שנגרמו לדירה, למבנה עצמו וכן לחלקים שמדרך הטבע מחוברים אליו, למשל חלונות ודלתות או תשתיות כמו חשמל וטלפון, מתקנים לחימום והסקה, דוד שמש, ארונות אמבטיה ומטבח, כלים סניטריים וכיוצ"ב.

הרעיון הוא למצוא את פוליסת הביטוח שתציע כמה שיותר כיסויים ביטוחיים, והיום קל מתמיד למצוא הצעות טובות בשל התחרות בין חברות הביטוח.

כבר בביטוח מבנה דירה הבסיסי ביותר עומדים לרשותכם מרכיבים רבים. למשל, ביטוח מבנה כיסויים נגד פיצוץ בדירה, פריצה, נזקי אש, גם אם הדליקה פרצה מחוץ לדירה אך נגרם לה נזק, ואפילו כיסויים לנזקים יוצאי דופן, למשל כלי טיס שנפל על הדירה, פגיעת ברק בדירה, או על עץ מחוץ לדירה שכתוצאה מהפגיעה קרס על הדירה ועוד.

כיסויים בביטוח מבנה

לא כל נזק מכוסה בביטוח מבנה בסיסי ולעתים יש להוסיף תשלום נוסף לפרמיה כדי לכלול אותם.

למשל, כיסויים בביטוח מבנה לא כוללים נזקי מלחמה שעלולים לגרום לנזק רב ברכוש, נתון שישראלים מודעים אליו היטב. אולם במקרה כזה מפצה המדינה את בעלי הדירות שנפגעו, זאת על פי חוק מס רכוש, ואין כל סיבה והצדקה לשלם עבור כיסוי ביטוחי זה.

כיסויים נוספים בביטוח מבנה דירה שלא נכללים בפוליסת הביטוח הבסיסית ויש להוסיף עליהם תשלום נוסף, הם נזקים עקב רעידות אדמה, נזקי צנרת ונזקים שנגרמים במהלך אירוע שוד.

במקרים אלו יש לשלם הרחבה לפוליסת הביטוח הבסיסית. הסכום לתשלום התוספת נקבע בהתאם לגובה ההשתתפות העצמית בה בוחר המבוטח.

כאמור, חברות הביטוח נמצאות היום בתחרות עזה על ליבו של המבוטח. עם חיפוש יסודי ומקיף תוכלו למצוא פוליסת ביטוח מבנה דירה שיש בה יותר מרכיבים ביטוחיים ובמחירים משתלמים.

חיפוש זה עלול להמשך זמן רב, במיוחד אם תרצו שהוא יהיה יסודי וכדי שתוכלו לבצע השוואת מחירים מקיפה.

כדי לחסוך בזמן ובכסף, עומד לרשותכם פורטל צוק ביטוח, שישמח לסייע לכם באיתור פוליסת ביטוח מבנה דירה בתנאים המשתלמים ביותר ועם הכיסויים הביטוחיים הנרחבים ביותר. כל זאת בהליך חיפוש קצר ומהיר ועם נתונים מרוכזים שתוכלו להשוות ביניהם ולבחור את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכיכם ואף לתקציבכם.

כדי ליהנות משירות זה, מלאו את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר ונציגי צוק ביטוח ישמחו לסייע באיתור פוליסת ביטוח מבנה דירה הטובה ביותר.

קבלו הצעה לביטוח דירה