ביטוח דירה איילון

נזקים בדירה, בתשתיות, במבנה ואפילו בתכולת הבית, יכולים לגרום להוצאות כספיות משמעותיות מאד ולעוגמת נפש רבה.

הסכם ביטוח דירה

התחושות המעיקות יכולות בקלות להימנע ולהתחלף ברוגע ובשקט נפשי במידה והשכלתם לדאוג לפוליסת ביטוח מתאימה בזמן.

לפניכם מידע חיוני על ביטוח דירה איילון ועל הכיסויים שהוא מציע.

ביטוח דירה איילון – חבר, משרתי קבע והגמלאים בע"מ

חברת ביטוח איילון מעמידה אפשרות לביטוחים קולקטיבים, כמו למשל לעמיתי חבר, משרתי קבע והגמלאים בע"מ. במקרה כזה תינתנה הנחות משמעותיות ותנאים מיוחדים. חברת הביטוח איילון מציעה פוליסת ביטוח מבנה, תכולה ואת שתיהן ביחד, תחת פוליסה בשם "הכל בה", שמבטיחה מגוון כיסויים מורחבים, מותאמים לצרכי המבוטח ובמחירים אטרקטיביים.

פוליסה זו, המכסה מבנה ותכולה, כוללת ביטוח במקרים של שריפה, פיצוץ, פריצה וגניבה, כמו גם כיסוי ביטוחי למקרים של נזקי טבע, רעידת אדמה וסערות. עוד מציע הביטוח כיסוי לנזקי צנרת, פעולות זדון ועוד. במקרים של נזקים לתכולת הדירה כולל הכיסוי הביטוחי שמשות שבורות, ביטוח למכשירי חשמל כמו טלוויזיה, מחשב ביתי ומערכות קול, כיסוי ביטוחי לאופניים, לתכשיטים, לכלי נגינה, למצלמות, לתמונות וכיוצ"ב.

כמו כן מציעים באיילון ביטוח תאונות אישיות לכל דיירי הבית וביטוח נזקי טרור.

ביטוח דירה כאמור הינו ביטוח חשוב לאין ערוך וביטוח דירה דרך חבר, משרתי קבע והגמלאים בע"מ הינו ביטוח איכותי ומקיף ובמחירים אטרקטיביים במיוחד. אם אתם עמיתי חבר, אל תוותרו על ההזדמנות לבטח את הנכס שלכם וליהנות מתחושת ביטחון, דבר שאינו יסולא בפז. ביטוח דירה יכול לספק רוגע נפשי רב, שלא לדבר עם האפשרות לנסוע לטייל בראש שקט מבלי לחשוש שבמידה ומישהו יפרוץ לדירה, יגנוב או ישחית חלקים ממנה, תוותרו ללא כיסוי ביטוחי שיפצה על הנעשה.

גם חשיבותו של ביטוח מבנה אינו דבר שניתן לזלזל בו, במיוחד כשישנם אין ספור תרחישים שעלולים לקרות, ואם הדירה לא תהיה מכוסה בביטוח הייעודי, אנו עלולים למצוא את עצמנו מול שוקת שבורה – הוצאות גבוהות במיוחד כדי לתקן צנרת שהתפוצצה, קירות שניזוקו מרטיבות, תשתיות רעועות ועוד.

לביטוחים נוספים שמציעה חברת איילון קרא את המאמרים הבאים

איילון ביטוח שיניים

איילון ביטוח תאונות אישיות

איילון ביטוח דירה – טלפון להתקשרות

לרשותכם עומד מוקד שירות טלפוני שיפנה אתכם למחלקה הרלוונטי.

איילון ביטוח דירה טלפון של עמיתי חבר: 1-700-700-682 או 072-2227301

כמו כן תוכלו לעיין בעיקרי הפוליסה בטופס המופיע באתר החברה.

מבוטחים שאינם עמיתי חבר יכלים לפנות לאיילון ביטוח דירה טלפון 1-700-72-72-27 ולקבל מענה והפנייה למחלקה הרלוונטית.

פורטל צוק ביטוח מעמיד לרשותכם מנוע חיפוש אפקטיבי ונוח, שבאמצעותו תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר לביטוח דירה, ביניהן תוכלו להשוות ולבחור בזו הטובה לכם ביותר.

באופן זה אתם תחסכו זמן יקר וכסף.

לקבלת מידע נוסף וסיוע באיתור פוליסת ביטוח דירה בהתאמה אישית לפי צרכיכם ותקציבכם, אתם מוזמנים למלא את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר  ונציגי צוק ביטוח ישמחו לעמוד לרשותכם ולאתר עבורכם את הצעות המחיר המשתלמות ביותר.


 

 

 

 

קבלו הצעה לביטוח דירה