ביטוח דירה הפניקס

אם אתם חושבים על ביטוח דירה, לבטח תרצו לשמוע על ביטוח דירה הפניקס, חברת הביטוח המובילה בתחומה, בין הגדולות בארץ ועם וותק של כששים שנה בענף הביטוחי.

לוגו של חברת פינקס

בין מגוון הביטוחים המצוינים שלה, מעמידה חברת הביטוח הפניקס ביטוח דירה ייחודי, מקיף ועם כיסויים ביטוחיים רבים ומגוונים, שיבטיחו לכם שקט נפשי רב בכל הנוגע לנזקים חלילה, שעלולים להתרחש בדירה.

הפניקס ביטוח דירה לשקט נפשי ובלי דאגות

ישנם שני סוגי ביטוח שקשורים לדירתכם. האחד הוא ביטוח דירה ואילו השני הוא ביטוח מבנה.

בעוד שביטוח מבנה מכסה נזקים לתשתיות והמעטפת של הבית, הרי שביטוח דירה מספק כיסויים ביטוחיים לדירה עצמה ולתכולתה, מפני מגוון סיכונים העלולים להתרחש ולגרום לנזקים.

בין הכיסויים שמציעה חברת הביטוח הפניקס מצויה תכולת הדירה שעמלתם קשה כדי לרכוש אותה והשקעתם ממיטב כספכם. הכיסוי כולל מצבים כגון פריצה, גניבה או ונדליזם, או במקרה והם ניזוקו עקב מצבים כמו שריפה, רעידת אדמה וכדומה.

נזקי אש יכולים להגרם גם מהתפוצצות או פגיעת ברק והם כלולים ברשימת המצבים שדורשים כיסוי ביטוחי.

כמו כן, מספקת הפוליסה כיסויים ביטוחיים מפני סופה, סערה או שטפון, תאונות הנגרמות מגורם חיצוני, למשל כלי טיס שפוגע בדירה, כלי רכב שמתנגש בה, פעולות זדון מכוונות וכדומה.

חברת הביטוח הפניקס מעמידה גם כיסוי ביטוחי לנזקים שיכולים להגרם לצד שלישי, למשל שכן או אורח שנחבל ונפצע בביתכם, או תאונות לעובד משק בית, דבר שיכול לחסוך לכם כספי פיצויים רבים, שלא לדבר על עוגמת הנפש.

מאחר ולא ניתן לחזות את הנולד, חושבת חברת הביטוח הפניקס על כל תרחיש אפשרי, ומעמידה לרשותכם מגוון רחב של כיסויים שידאגו לכם בעת הצורך, מאחר והכל יכול לקרות, ודירה שנרכשה וטופלה בעמל כה רב, יכולה להינזק, כאשר התיקון או שחזור הפריטים שנגנבו יכול לעלות כסף רב.

הכיסויים הביטוחיים כוללים גם גניבה של כסף מזומן ותכשיטים, אוספים, כמו אוסף בולים או מטבעות, חפצי ופריטי אמנות יקרי ערך ועוד.

למעוניינים, ניתן לרכוש פוליסה מורחבת הכוללת גם ביטוח מבנה.

ביטוח דירה הפניקס מיועד לבעלי דירות, לבעלי בתים פרטיים ואף לשוכרים, והנסיון מלמד שהכל יכול לקרות וחשוב להיערך בהתאם.

מידע נוסף על ביטוח דירה הפניקס תוכלו למצוא באתר החברה.

ביטוח דירה הפניקס טלפון ופרטי התקשרות

ניתן ליצור קשר עם חברת הפניקס באמצעות ההתקשרות למוקד הטלפוני של החברה ובאמצעות פנייה אונליין דרך אתר האינטרנט של החברה.

ביטוח דירה הפניקס טלפון: 3455* או 03-7332222. שעות המוקד הן בימים ראשון עד חמישי בין השעות שמונה בבוקר לחמש אחר הצהריים.

באתר האינטרנט של חברת הפניקס תמצאו עוד מידע על ביטוח דירה, כולל טופס ליצירת קשר ולקבלת הצעת מחיר.

חברת הביטוח הפניקס היא חברה וותיקה ויציבה, הפועלת בתחום הביטוח מזה שנים רבות. היא מצטיינת במציאת פתרונות ביטוחיים ייחודיים לה, תוך מתן יחס אישי ללקוח והתאמה מדויקת לביטוח לו הוא זקוק.

פורטל צוק ביטוח מסייע לכם לקבל את הצעות המחיר ומידע מפורט על חברת הביטוח הפניקס, עם פירוט מלא של הכיסויים הביטוחיים בביטוח דירה, כולל סיוע בפנייה לחברת הביטוח וקבלת פרטים נוספים, כל זאת באמצעות נציגי האתר.

פוליסות ביטוח נוספות של חברת הפניקס

ביטוח מנהלים

ביטוח משכנתא

לקבלת מידע מלא על ביטוח דירה הפניקס וחברות אחרות, באופן שיסייע לכם לבצע השוואת מחירים וקבלת החלטה מושכלת ומתאימה, מלאו את פרטיכם באתר ונציגי צוק ביטוח ישמחו לתת לכם מענה מהיר ומקצועי.

קבלו הצעה לביטוח דירה