ביטוח דירה ריקה

מחירי הנדל"ן בישראל נמצאים בעלייה מתמדת ולכן רכישת דירה כיום כרוכה בעלויות גבוהות ביותר לגבי רוב תושבי המדינה. למעשה, עבור חלק גדול מהרוכשים, קניית דירה היא העסקה הפיננסית המשמעותית ביותר במהלך חייהם, וזאת בגלל סכומי הכסף שעליהם מדובר.

אדם מחזיק מפתח של דירה ריקה

דבר טבעי הוא, שאנשים הרוכשים דירות במיטב כספם, ירצו להגן על הרכוש שלהם ולמנוע מקרים של פגיעה בדירה, גם כאשר היא עדיין אינה מאוכלסת מסיבה כלשהי. זאת ניתן לעשות על ידי ביטוח דירה ריקה באמצעות רוב חברות הביטוח המובילות בשוק.

מי זקוק לביטוח דירה ריקה?

נכס נדל"ן יכול להישאר לא מאוכלס מסיבות שונות. לדוגמא, במקרה שבעל הדירה מתכוון להשכיר את הנכס אך עדיין לא מצא שוכרים מתאימים או שמא הדירה נרכשה לצורך מגורים בתקופות מוגבלות בלבד. בכל אופן, חשוב לדעת, כי גם דירה לא מאוכלסת חשופה לאירועים ביטוחיים שונים, היכולים לפגוע בשווי הנכס.

ביטוח דירה לא מאוכלסת – מאפיינים

סוג ביטוח זה מתחלק לשני סוגים עיקריים –

  • ביטוח מבנה – הכיסוי של ביטוח זה כולל בין השאר הגנה מאסונות טבע כמו רעידות אדמה, שיטפון וגם שריפות. הרכוש שמבוטח במסגרת ביטוח מבנה הוא החלונות, הקירות והדלתות. מבנים מסוימים אחרים שנמצאים על שטח הנכס (גינה, בריכה, מזרקה ועוד) ניתן להוסיף לפוליסה בתוספת תשלום.
    עלות ביטוח מבנה נקבע על ידי השמאי מצד חברת הביטוח ותלוי בין השאר בגיל הנכס והשטח שלו. ככל שהנכס ישן יותר, כך גובה הפרמיה יעלה. הביטוח יכול להתאים בין השאר למשכירי דירות ריקות.
  • ביטוח תכולה – הכיסוי שכלול בביטוח זה, מגן על בעל הדירה מפני אירועים של גניבה, אסונות טבע, שריפה ופגיעה ברכוש הכולל מוצרי אלקטרוניקה, רהיטים ועוד. ביטוח זה רלוונטי במיוחד עבור משכירי דירות מרוהטות שמעוניינים להגן על עצמם מפני נזקים פוטנציאליים לתכולה מצד השוכרים. יש לציין, כי מוצרים יקרי ערך כמו תכשיטים אינם כלולים בביטוח הבסיסי.

אנו בפורטל צוק ביטוח מציעים לך את האופציות המשתלמות והמקיפות ביותר של ביטוח דירה ריקה. באמצעות האתר, תוכל להשוות בין האפשרויות המתאימות ביותר ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה, ואנו ניצור אתך קשר בהקדם האפשרי.

קבלו הצעה לביטוח דירה