תביעת ביטוח אובדן כושר עבודה

ענף הביטוח בישראל מתפתח בצורה מהירה, כאשר יותר ויותר אנשים רוצים להיות מוכנים לסיטואציות לא צפויות ואירועים שליליים שמשפיעים על בריאותם, יכולת ההשתכרות שלהם, מצבם הפיננסי השוטף ועוד. אחת הפוליסות הנפוצות יותר בקרב המבוטחים השכירים והעצמאיים היא אובדן כושר עבודה, שנותנת פיצויים כספיים במקרה של פציעה, מחלה, נכות זמנית או קבועה וכ"ו.

עורך דין שמייצג בתביעת ביטוח

אובדן כושר עבודה – תביעה

כאשר אנו מדברים על אירוע ביטוחי שמתרחש למבוטח עם פוליסת אובדן כושר עבודה, הצעד הבא של הלקוח יהיה כמובן תביעת ביטוח אובדן כושר עבודה מהגוף המבטח (בין אם מדובר על חברת ביטוח או גוף מוסדי כמו קרן פנסיה). אולם, חשוב להבין כי חברות מבטחות אינן ששות לשלם כסף למבוטחים ויעשו כל מה שביכולתן כדי להתחמק מהעברת פיצויים עבור תביעות ביטוח אובדן כושר עבודה.

יתרונות שכירת שירותי עורך דין אובדן כושר עבודה

מה בכל זאת יכולים לעשות המבוטחים שנגררים לקרב משפטי מול חברות הביטוח? האופציה הטובה ביותר מבחינתם היא להיעזר בייעוץ משפטי מקצועי במיוחד. ייצוג משפטי בנושאי תביעה יכול לשפר בצורה משמעותית את הסיכוי לקבל פיצויים ואף תשלומים נוספים על עוגמת נפש וטרטור מיותר.

אנו בפורטל צוק ביטוח שמנו לנו למטרה לקשר בין המבוטחים הפוטנציאליים לבין חברות וסוכנויות ביטוח שמציעות את הפוליסות המשתלמות ביותר ללקוחות. מכיוון שכמות ההצעות שקיימות בשוק היא עצומה וסוכנויות ביטוח קמות חדשות לבקרים, אדם שאינו מתמצא בענף יכול בקלות לאבד את הידיים והרגליים. למעשה, נתונים שנאספו על ציבור המבוטחים הראו, כי רובם אינם יכולים להגיד כמה הם משלמים על ביטוח, אילו כיסויים הפוליסה מעניקה ומה יתרונותיה על מסלולים אחרים בשוק.

כיום, כאשר תשלום פרמיות ביטוח יכול להגיע לאלפי שקלים בשנה למשק בית, ישנה חשיבות עליונה בביצוע סקר שוק יסודי, התייעצות עם מומחים אובייקטיביים והשוואה מושכלת בין מסלולי ביטוח מתאימים.

חברות מומלצות לביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה ביטוח ישיר

ביטוח אובדן כושר עבודה מגדל

אם אתה מתכוון לעשות פוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה או כל כיסוי ביטוחי אחר, אנו באתר צוק ביטוח יכולים לסייע לך ולהפנות אותך לאנשי מקצוע בתחום ללא שום עלות או התחייבות. תוכל לחסוך כסף וזמן על ידי פעולה פשוטה – השאר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר במהירות האפשרית.

קבלו הצעה לביטוח אובדן כושר עבודה