ביטוח תאונות אישיות הראל

בישראל קיימות מספר רב של חברות בתחום הביטוח. אחת החברות הינה הראל ביטוח. החברה מספקת מגוון רחב של שירותים, בניהם ביטוחים שונים, קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות ותוכניות חיסכון. חברת הראל מציעה ביטוח תאונות אישיות במספר מסלולים על מנת שיתאימו לכל אדם.

לוגו של חברת הראל ביטוח

ביטוח תאונות אישיות, מהו?

ביטוח תאונות אישיות הוא ביטוח המעניק פיצוי כספי על כל פגיעה בגוף או בנפש בעקבות תאונה. בנוסף הביטוח מכסה כל הוצאה לא צפויה כמו אשפוז או ניתוח בעקבות התאונה, אובדן ימי עבודה או כל הוצאה נלוות אחרת. הביטוח מסייע להתמודד עם התקופה הקשה שלאחר תאונה ומצבים בעלי השלכות כלכליות בעקבותיה. הביטוח מתאים לאדם יחיד או לכל המשפחה.

ביטוח תאונות אישיות הראל

ביטוח תאונות אישיות של הראל מציע ביטוח ב4 מסלולים שונים, כל מסלול מספק פיצוי בגובה שונה, כך שכל אחד יוכל להתאים את המסלול המתאים לו ביותר לפי צרכיו האישיים או צורכי משפחתו:

מסלול ארד – מסלול זה מציע פיצוי מקסימלי בגובה של עד 50,000 שקלים

מסלול כסף – מסלול זה מציע פיצוי מקסימלי בגובה של עד 75,000 שקלים

מסלול זהב – מסלול זה מציע פיצוי מקסימלי בגובה של עד 100,000 שקלים

מסלול פלטיניום – מסלול זה מציע פיצוי מקסימלי בגובה של עד 150,000 שקלים

בנוסף, בכל מסלול קיימות מספר חבילות פיצוי אותן אפשר לרכוש, בשלושת המסלולים הראשונים ניתן לרכוש עד 2 חבילות פיצוי ואילו במסלול פלטיניום ניתן לרכוש חבילת פיצוי אחת. ילד עד גיל 21 יקבל כמחצית מהסכומים הקיימים כפיצוי.

הראל ביטוח תאונות אישיות מציע עוד מספר פוליסות המתאימות למקרים אחרים כמו:

ביטוח תאונות אישיות עם הרחבה למחלה (אלמנטרי) – ביטוח המעניק פיצוי כספי במקרה של תאונה שגרמה לפגיעה זמנית או תמידית אובדן ימי עבודה וכן יכולתך להמשיך לעבוד בעבודתך הקבועה.

ביטוח תאונות אישיות, נכות תעסוקתית – ביטוח המעניק מענה במקרה של אובדן כושר עבודה בעקבות תאונה. הפיצוי ניתן לאחר תקופת המתנה קצרה.

ביטוח למקרה נכות מלאה/חלקית עקב תאונה – ביטוח זה מאפשר לך לרכוש כיסוי בסכום לבחירתך, בהתאם לרצונך ויכולתך. הפיצוי מוענק בתשלום חד פעמי.

באתר של הראל תוכלו למצוא מידע נוסף אודות כל סוגי ומסלולי ביטוח תאונות אישיות, ובנוסף טפסים מקוונים להורדה או הדפסה. לשאלות נוספות בנוגע לביטוחי הראל ניתן לפנות בטופס המקוון המסופק באתר או בטלפון 03-7547777 ובחיוג מקוצר 2735*.

לקריאה נוספת על ביטוחי אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה כתוצאה מניתוח

אובדן כושר עבודה מלא או חלקי

אובדן כושר עבודה רטרואקטיבי

צוק ביטוח

באתר צוק ביטוח תוכלו למצוא את מגוון חברות הביטוח, את כל הביטוחים השונים ומסלולם. כאן, תוכלו לבדוק ולהשוות בין ההצעות השונות ומחירן ללא כל התחייבות מצדכם. אתר רק תבקש ביטוח, ערוכים לשירותכם כך שתתאימו את הביטוח המתאים לכם ביותר.

קבלו הצעה לביטוח אובדן כושר עבודה