ביטוח אובדן כושר עבודה הראל

ביטוח אובדן כושר עבודה חשוב לכל אדם העובד לפרנסתו ומעוניין למזער סיכונים ולהבטיח את רמת החיים שלו ושל בני משפחתו בקרות תאונה או מחלה שאינן מאפשרות לו לעבוד. ביטוח אובדן כושר עבודה הראל מאפשר למבוטח המאבד את יכולתו לעבור ולפרנס לקבל פיצוי כספי חודשי עקב תאונה או מחלה. חשוב כי כל אדם ירכוש פוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה כדי לדאוג לעתידו ולעתיד בני משפחתו

לוגו של חברת הראל ביטוח

לחברת הראל ביטוח אובדן כושר עבודה שניתן לרכוש באופן עצמאי או דרך מקום העבודה. הפוליסה מבטיחה פיצוי חודשי עקב אובדן כושר עבודה חלקי או מלא. המבוטח אינו נדרש לשלם פרמיה עם התחלת תשלום הפיצוי החודשי המגיע לו, בהתאם לתנאי הפוליסה.

ביטוח אובדן כושר עבודה הראל למעסיק, לשכיר ולעצמאי

חשוב לציין כי לחברת הראל ביטוח אובדן כושר עבודה המיועד לשכירים במשק, לעצמאים ולמעסיקים. חברת הראל מציעה 4 סוגי פוליסות פרטיות לביטוח אובדן כושר עבודה:

  • ביטוח אובדן כושר עבודה למעסיק (בלם)- פוליסה למעסיקים המבטיחה פיצוי למעסיק עקב אובדן כושר עבודה של השכיר, היעדרות העובד בגלל מחלת ילדים והיעדרות העובד בימי אבל.
  • ביטוח אובדן כושר עבודה במסגרת משפחת מוצרי הראל לעתיד- פיצוי חודשי עקב אובדן כושר עבודה מלא או חלקי.
  • ביטוח אובדן כושר עבודה במסלול מטריה ביטוחית- פיצוי חודשי רק עקב אובדן כושר עבודה מלא.
  • ביטוח אובדן כושר עבודה במסגרת פנסיית נכות פלוס- פיצוי חודשי עקב אובדן כושר עבודה חלקי או מלא, תשלום בפרמיה משתנה.

כדאי לדעת כי ניתן להרחיב את הפוליסה ולהוסיף כיסוי ביטוחי למגוון מחלות קשות, ניתן להוסיף ולהגדיל את הכיסוי הביטוחי למקרה מוות, ואפשר להגדיל את גובה הכיסוי בהתאם לצרכי המבוטח ועל פי שיקול דעת החברה ומדיניותה.

כדי להצטרף לפוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה הראל יש להוריד ומלא טפסים, ולשלוח אותם לחברה. לחצו כאן להורדת הטופס. למידע נוסף ולייעוץ ניתן ליצור קשר עם חברת ביטוח הראל אובדן כושר עבודה טלפון: 2735 *.

לפוליסות ביטוח נוספות של חברת הראל

ביטוח חיים

ביטוח מבנה

ביטוח מנהלים

בנוסף, הנכם מוזמנים להשאיר פרטים בטופס שבאתר. צוות המומחים של צוק ביטוח יחזור אליכם בהקדם האפשרי ויסייע לכם לקבל החלטה איזה פוליסה לרכוש, ואתם תיהנו מהצעה אטרקטיבית, ללא עלות או התחייבות מצדכם.

קבלו הצעה לביטוח אובדן כושר עבודה