דקלה חברה לביטוח – (בשליטה של הראל)

דקלה היא חברת ביטוח פרטית שרשומה על פי פקודת החברות. היא נמצאת בבעלות חברת מור הר השקעות בע"מ, נשלטת בבעלות מלאה של 100% על ידי חברת הראל השקעות בביטוח ושירותים פיננסיים בע"מ והיא מציעה ביטוחי בריאות, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח סיעודי וביטוח שיניים. הלקוחות הקיימים וגם המצטרפים החדשים יכולים לפנות בצורה ישירה אל הראל.

הפנייה תיעשה למוקד באמצעות טלפון 03-6145777.

כתובת החברה – בבני ברק, ברחוב דוד בן גוריון 1 בבניין בסר 2.

לוגו של חברת הראל ביטוח

מהו דיקלה ביטוח טלפון ואיך יוצרים עמה קשר?

בפנייה אל דיקלה חברה לביטוח טלפון למספר 03-614-5777 יכול לסייע גם למבוטחים קיימים וגם לאלה שמתעניינים ברכישת פוליסה חדשה. מבחינת דקלה חברה לביטוח כתובת נמצאת בבני ברק, ברחוב דוד בן גוריון 1 בבניין בסר 2. אם מתלבטים בין דקלה ביטוח סיעודי טלפון לבין להגיע פיזית, ניתן להיעזר בשירותים הניתנים על ידי החברה באתר. 

איזה פוליסות ניתן לרכוש דרך דקלה שירות לקוחות?

חברת הביטוח דקלה, המתמחה בפוליסות ביטוח בריאות קבוצתיות ופרטיות כאחד, מציעה מגוון תוכניות המכסות תחומים כגון תאונות אישיות, מחלות קשות, תרופות ומצבי אשפוז מגוונים. ההיצע מתרחב לביטוחי שיניים, ביטוח נסיעות, ביטוח סיעודי ועוד, תוך שימת דגש על אפשרויות הכיסוי המקיפות.

כיסוי להשתלות בפוליסות הביטוח של דקלה

הביטוח מכסה השתלות של איברים שונים כגון לב, כליה, ריאות, לבלב, כבד ומח עצם, עם הטבות נוספות עבור אנשים שעוברים השתלת כליה ללא מעורבות החברה. באופן דומה, חברת דקלה מציעה פוליסת ביטוח ספציפית לתרופות, המספקת כיסוי למספר תרופות שאינן חלק מסל התרופות.

כיסוי למחלות קשות תחת פוליסת הביטוח של חברת דקלה

פוליסה נוספת ראויה לציון היא זו שמיועדת לכסות מגוון מחלות קשות וטיפולים נלווים. מבוטחים זכאים לפיצוי שנקבע מראש עם אבחון מחלות המכוסות בפוליסה, כגון אילמות, חירשות, עיוורון, אי ספיקת איברים, הפרעות דם מסוימות, סרטן, איידס, מחלות מוחיות, מחלות לב, מחלות ריאה ועוד. הפוליסה מספקת גם כיסוי לניתוחי השתלת איברים, כוויות קשות, אובדן גפיים ומצבים כמו פוליו, שיתוק ותרדמת.

מאפיינים של ביטוח דקלה סיעודי

פוליסת הביטוח הסיעודי של דקלה נרחבת באותה מידה, מעניקה הטבות ללא תקופת המתנה ועם משך המתנה קצר יחסית של 60 יום. התשלום ניתן בתרחישים כמו חוסר יכולת לבצע פעילויות מסוימות בחיי היומיום (ADL) או במקרה של ליקוי קוגניטיבי. למבוטחים יש את הגמישות לקבוע את משך תקופת הפיצוי, עם אפשרויות הנעות בין 3 שנים לכל החיים.

יתרונות פוליסת השיניים של דקלה חברה לביטוח

דקלה נותנת מענה לדאגה פיננסית משמעותית עבור רבים, ומציעה גם פוליסות ביטוח שיניים מותאמות. בהתחשב בכך שביטוח שיניים אינו כלול בביטוחי הבריאות הניתנים על ידי המדינה, ביטוח השיניים של דקלה מיועד לענות על צרכי בריאות הפה והיכולות הפיננסיות של כל מבוטח. הם מציעים ביטוח שיניים מונע בסיסי, המספק כיסוי לצרכים רפואיים שגרתיים ושמירה על בריאות הפה. 

הבדלים בין פוליסות ביטוח שיניים של דקלה

בדקלה קיימות פוליסות ביטוח שיניים נרחבות יותר, המכסות טיפולים כגון מבנים ישירים ויצוקים, כתרים, תותבות, השתלות שיניים וטיפולי אורתודונטיה לילדים. לבסוף, יש לציין שחברת דקלה מספקת ביטוח תאונות אישיות שנועד לספק כיסוי פיננסי למקרה של תאונה המובילה לאובדן כושר עבודה, נכות או אפילו מוות. התשלום יכול להגיע עד 400,000 ש"ח, בהתאם לפוליסה שנבחרה. כל פוליסה בתחום זה מגיעה עם תנאים וסכומי פיצוי שונים, והפרמיה משתנה בהתאם.

היתרונות של החברה

חברת הביטוח דקלה היא ספקית מקיפה של פוליסות ביטוח מגוונות, המבטיחה שלכל מבוטח תהיה גישה לפוליסה התואמת את צרכיו ויכולותיו הפיננסיות הייחודיות. חברת הביטוח דקלה בולטת בזכות היצע הביטוח המותאם והענף שלה הנותן מענה לקשת רחבה של צורכי שירותי בריאות, לא רק בטיפול שוטף אלא גם במחלות קשות, השתלות וטיפולים מיוחדים. כמו כן, יכולת ההתאמה של החברה לצרכים האישיים ניכרת בפוליסות ביטוח השיניים שלה, הניתנות להתאמה אישית בהתאם ליכולות הפיננסיות של המבוטח. 

מאפייני ביטוח חיים דקלה (באמצעות הראל)

חברת הביטוח הראל, שמציעה כעת את הפוליסות לאחר רכישת תיק דקלה ביטוח חיים, מציגה בפני המבוטחים שני מסלולים עיקריים של ביטוח חיים, בהתאם להעדפות האישיות והמאפיינים של הלקוחות הפוטנציאליים. לא משנה מה תבחרו, חשוב יותר כי תוכלו באמצעות הכיסוי הביטוח הנרחב לדאוג לבני המשפחה וליקירים במקרה של מוות המבוטח ולהבטיח את העתיד הכלכלי שלהם.

מסלול ביטוח מגן למקרים של מוות – מסלול ביטוח חיים זה מאפשר לבעל הפוליסה לספק רשת ביטחון כלכלית לשארים שלו באמצעות תשלום חד פעמי שיועבר לזכותם במקרה של פטירת המבוטח מסיבה כלשהי. התוקף של הביטוח הוא ארוך למדי ונמצא בפועל עד שגיל המבוטח מגיע לשבעים וחמש. הסכום של הפיצויים מהביטוח שומר על הערך שלו לאורך זמן, צמוד למדד המחירים לצרכן ופטור ממס כלשהו בעת התשלום.

יש לציין כי קיימות כמה אופציות של בחירת סכום פיצויים עבור מסלול ביטוח זה: אחת האפשרויות היא עדכון שנתי, אפשרות נוספת היא עדכון מדי כל חמש שנים, וקיימת גם אפשרות של סכום פיצויים קבוע לכל אורך תקופת הביטוח. ככל שהעדכון נעשה בגיל מבוגר יותר, כך יקטן סכום הפיצויים במקרה של מוות המבוטח.

מסלול ביטוח של הכנסה למשפחה – בניגוד למסלול הראשון, במקרה זה מדובר על תשלום פיצויים במסגרת קצבה חודשית וזאת לאחר מוות המבוטח מסיבה כלשהי. גם במקרה זה סכום הפיצויים צמוד למדד והופך לנמוך יותר ככל שהמבוטח מתבגר, עם זאת אופציה זו מאפשרת בחירה אישית של סכום הפיצויים החודשי שישולם לשארים. תוקף הפוליסה הוא לפי העדפות הלקוח ולא עד גיל 75.

רוצה לדעת עוד על הפוליסות המשתלמות של חברת הראל ביטוח? היכנס למאמרים הבאים

ביטוח מבנה הראל

ביטוח מנהלים הראל

אנו בפורטל צוק ביטוח מעוניינים לקשר בין המבוטחים הפוטנציאליים לגופי ביטוח שמציעים את הפוליסות המשתלמות והרחבות ביותר ללקוחות. במידה ואתה מעוניין לעשות ביטוח חיים בקרוב, מלא את פרטי ההתקשרות עמך בטופס זה ונציגינו יצרו אתך קשר במהירות האפשרית.

30% הוזלה בפוליסות הביטוח