ביטוח חיים 9 מיליון

9 מיליון היא אחת מחברות הביטוח הגדולות והמוכרות בישראל. כל ילד מכיר את הפרסומות בהן השחקנית שני כהן מצביעה על היתרונות שבחברת ביטוח גדולה, לעומת ביטוח בחברה פרטית קטנה, בצורה משעשעת וקומית. ואכן, לחברת 9 מיליון מספר יתרונות על פני חברות ביטוח אחרות בישראל. אחד היתרונות הגדולים של 9 מיליון, הוא שניתן לרכוש דרכם ביטוח כמעט עבור כל דבר שבעצם ניתן לבטח בחברת ביטוח, כמו למשל: ביטוח דירה, ביטוח רכב, ביטוח בריאות וגם ביטוח חיים.

לוגו ביטוח 9000000

ביטוח חיים 9 מיליון

כראוי לחברת ביטוח גדולה, 9 מיליון מציעה ללקוחותיהם מספר אפשרויות לביטוח חיים. מלבד לביטוח החיים המוכר, שנועד לדאוג כלכלית לשארית המבוטח לאחר מותו, ניתן למצוא ביטוחי חיים ספציפיים יותר, המתאימים למצבים מסוימים, ובשל היותם כאלה, מחיריהם פחותים משמעותית מביטוח החיים הרגיל.

9 מיליון – ביטוחי חיים

ביטוח חיים – במסגרת ביטוח החיים מבקש אדם לבטח את משפחתו ולדאוג להמשך פרנסתם במקרה והוא ימות מכל סיבה שהיא. לביטוח זה נדרשת כמובן הצהרת בריאות של המבוטח וחשיפת מידע בריאותי לגביו, בכדי שחברת הביטוח תוכל להעריך סיכונים ולקבוע את מחיר הביטוח ולבדוק את כדאיות ביטוח המבקש.

ביטוח צוואה – ביטוח צוואה הוא ביטוח שמיועד למקרי מוות כתוצאה מתאונה. כלומר, אין הביטוח מכסה מקרים של מוות בעקבות מחלה ולכן, ביטוח זה זול משמעותית מביטוח חיים המכסה מוות מכל סיבה.

ביטוח שותפים – ביטוח שותפים הוא ביטוח שנועד לבטח שותפים למקרה של איבוד שותף בשל סיבות מגוונות כמו: מוות של שותף, מחלה שלא מאפשרת לו להמשיך לשאת בהתחייבויותיו בשותפות, פשיטת רגל או מצב משפטי מסובך שאף מונע ממנו להמשיך לשאת בהתחייבויותיו כלפי השותפות.

בנוסף לסוגי הביטוח השונים, ניתן לקבל מחברת 9 מיליון הלוואות כנגד שעבוד הצבירה בביטוח. באתר החברה תמצאו טפסים שבאמצעותם תוכלו לבקש הלוואה מחברת הביטוח. מספר הטלפון של חברת הביטוח 9 מיליון שבו תוכלו לקבל שירות הינו: 03-9000000.

צוק ביטוח

לא בטוחים איזה ביטוח מתאים לכם? רוצים למצוא את הביטוח במחיר הטוב ביותר? רוצים להשוות הצעות לביטוח בקלות וללא כל התחייבות מראש? באתר צוק ביטוח אנו עומדים לשירותכם, כדי שתמצאו את ביטוח שמתאים ביותר עבורכם.

לחצו להצעה לביטוח חיים