ביטוח חיים הראל

חברת הראל הוקמה בשנות השמונים וכיום עוסקת במתן שירותים פיננסיים ללקוחות בענפים רבים, ביניהם ביטוח משכנתאות, ניהול קרנות פנסיה וקופות גמל, ביטוח בריאות, ניהול השקעות, ביטוח רכב, ביטוח סיעודי, ביטוח דירה ועוד. תחום ביטוח החיים בחברה מפותח בצורה מיוחדת, כאשר קיימים מסלולים רבים של ביטוח חיים קבוצתי הראל, ביטוח חיים עם חיסכון הראל וגם ביטוח חיים למשכנתא הראל.

לוגו של חברת הראל ביטוח

מאפייני פוליסות ביטוח חיים הראל

החברה מציעה מספר פוליסות זמינות של ביטוח חיים של הראל, כאשר חלקן מתייחס למקרי מוות וחלקן נותן מענה לסיטואציות של נכות, מחלות קשות ואובדן כושר עבודה. בנוסף לכך, קיים מסלול מיוחד של פוליסת ביטוח חיים למשכנתא הראל אשר כולל תשלום חד פעמי למוטב במקרה של מוות במהלך תקופת פעילות הפוליסה. במקרה כזה, הסכום של הביטוח משולם באופן מלא לבנק ואילו המשכנתא נפרעת לחלוטין.

פוליסת חיים למקרה מוות מכל סיבה שהיא בהראל נותנת את האפשרות למוטבים לקבל סכום כסף חד פעמי, כאשר גובה הפיצוי תלוי בבחירתו של המבוטח. הפרמיה משתנה כל שנה או חמש שנים ונקבעת על פי המאפיינים האישיים של הלקוח. ביטוח חיים ריסק הראל, לעומת זאת, מתאפיין בתשלום קצבה חודשית לשארים ולא תשלום חד פעמי וזאת על מנת לתמוך בהם לאחר מוות המבוטח.

ביטוח חיים הראל – טלפון ויצירת קשר

כדי לפנות לחברת הראל במטרה לברר פרטים נוספים על הפוליסות הקיימות או להצטרף לאחד המסלולים הרלוונטיים, ניתן להתקשר למוקד הראל ביטוח חיים טלפון במספר *2735 שפעיל בימים א' עד ה' בין השעות 08:30-16:00. כמו כן, מומלץ לפנות לאחד מסוכני הביטוח שאיתם עובדת הראל לקבלת הצעות משתלמות יותר.

אתר האינטרנט של הראל כולל גם עמוד ייחודי של הראל ביטוח חיים טפסים שימושיים שאותם ניתן להדפיס באופן עצמאי. כמו כן, עמוד האינטרנט של הראל ביטוח חיים צור קשר נותן אפשרות לפנות לחברה דרך הפורטל עם בקשות או שאלות.

פוליסות ביטוח נוספות של חברת הראל

ביטוח פנסיה של חברת הראל

ביטוח לעסק של חברת הראל

אנו בפורטל צוק ביטוח יכולים לסייע לך ולהפנות אותך למומחים בתחום ללא שום עלות או התחייבות. אם אתה מעוניין לברר על פתרונות ביטוח עבורך או בני משפחתך, השאר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.

 

לחצו להצעה לביטוח חיים