ביטוח פנסיה הראל

ביטוח פנסיה הוא בעצם ביטוח החיסכון שכל אדם חוסך במשך שנות עבודתו עד גיל הפרישה, שכיר או עצמאי – היום על פי חוק, המתחלק ל3 פנסיות – פנסיית זקנה, נכות ושאירים. חברות מרובות מציעות מגוון מסלולים לביטוח פנסיוני, ביניהן ביטוח פנסיה של הראל.

לוגו של חברת הראל ביטוח

ביטוח פנסיה הראל

חברת הראל מציעה ביטוח פנסיה במגוון מסלולים שונים זה מזה, בגובה הכיסוי הביטוחי אשר מופנה לנכות, חיסכון ושאירים. לכל אחד הזכות לבחור את המסלול המתאים לו ביותר בהתאם לגילו, מינו ומצבו המשפחתי. לדוגמא אדם ללא ילדים יוכל לוותר על סעיף השאירים ללא תלות במסלול ההשקעה אותו יבחר.

הראל פנסיה

קרן פנסיה הכוללת בתוכה כיסוי במקרה של אובדן כושר עבודה, מוות חלילה וחיסכון לגיל הפרישה. בקרן הפנסיה קיימים מספר מסלולי ביטוח, המאפשרים לבחור את הרכב הכיסוי הביטוחי בהתאם למצב המשפחתי ולרצונות הלקוח. פירוט מסלולי הביטוח:

  • מסלול פנסיה מקיפה, נכות מוגדלת 75%: מסלול ברירת המחדל, המקנה פנסיית נכות מוגדלת בשיעור של 75% בכל גיל הצטרפות, כנגד הקטנת פנסיית הזקנה ולצד ביטוח שאירים. גיל תום הביטוח במסלול זה הוא 67 לגברים ונשים כאחד. ישנו מסלול בו מסתיים הכיסוי הביטוחי בגיל 64 – פנסיה מקיפה, תום ביטוח 64.
  • מסלול פנסיה מקיפה: מסלול המעניק כיסוי שווה לנכות ושאירים באחוזים זהים ככל האפשר לפנסיית הזקנה. תום הביטוח בגיל 67 לגברים ונשים.
  • מסלול עתיר חיסכון: פנסיית זקנה מוגדלת על חשבון הקטנת פנסיית הנכות והשאירים. גיל תום הביטוח במסלול זה הוא 67 לגברים ו64 לנשים.
  • מסלול עתיר ביטוח: מקנה כיסוי מקסימלי לשאירים ונכות כנגד הקטנת פנסיית הזקנה. תום הביטוח בגיל 67 לגברים ו64 לנשים. וכן הלאה, מוצעים מסלולים עתירי נכות ועתירי שאירים באותה נוסחה, כנגד הפחתת שני הפנסיות הנותרות.

פרטים נרחבים יותר אודות מסלולי הביטוח הפנסיוני של הראל, טלפונים ליצירת קשר וטפסים שימושיים תוכלו למצוא באתר של הראל.

ביטוח פנסיה רוכשים בצוק ביטוח

בפורטל צוק ביטוח, תוכלו לרכוש ביטוח פנסיוני לאחר שבדקתם והשוואתם בין כל חברות הביטוח השונות והמסלולים אותם הן מציעות, לקבל ייעוץ מצוות פיננסי שמבין בתחום ולהיעזר בחוות דעת והמלצות גולשים מרובים. השירות ניתן ללא כל תשלום או התחייבות מצדכם.

קבלו הצעה לביטוח פנסיה