ביטוח חיים AIG

חברת הביטוח AIG היא גוף בינלאומי גדול שמרכזו נמצא בארה"ב והוא פועל ביותר ממאה מדינות. תחומי הפעילות של איי אי ג'י נוגעים בין השאר לביטוח הרכב, ביטוח דירה, ביטוח חיים, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד.

לוגו חברת ביטוח AIG

יתרונות פוליסת ביטוח חיים AIG

על פי התקנון של פוליסת אי אי ג'י ביטוח חיים ובניגוד לחברות ביטוח אחרות, תחילת הפוליסה מתחילה ברגע החתימה ולא במועדים קבועים וספציפיים. הביטוח מכסה את הלקוח עשרים וארבע שעות ביממה, כאשר הוא יכול לבחור מראש את סכום הביטוח בהתאם לחוזה שנחתם מול AIG. במידה ושני בני זוג מחליטים לעשות פוליסה בחברת AIG, הרי שהם זכאים להנחה של חמישה אחוזים על הפרמיה.

בנוסף, קיימת אפשרות מצד המבוטח לבצע הרחבה של הביטוח כדי שתכלול גם מחלות סופניות ונכות מוחלטת כתוצאה מתאונות או מחלות – במקרה של מחלה קשה, ישולם 50% מסכום הביטוח עוד כאשר המבוטח בחיים.

איי אי ג'י ביטוח חיים – טלפון ויצירת קשר

מבוטחים קיימים ולקוחות פוטנציאליים יכולים ליצור קשר עם איי אי ג'י ביטוח חיים במס' 03-9272300 בימים א'-ה' בין השעות 08:00-17:00 וביום ו' בין השעות 08:00-13:00. בנוסף לכך, ניתן למלא טופס קצר באתר האינטרנט של החברה עם פירוט הבקשה או השאלה לגבי עניינים הקשורים לפוליסות ביטוח חיים. לעתים קרובות, טפסים שימושיים זמינים באתר באופן חופשי, דבר שמייתר את הצורך לפנות למוקד.

אנו בפורטל צוק ביטוח מעוניינים לתת לקוראים שלנו את המידע הרלוונטי ביותר לגבי ההתרחשויות האחרונות בענף הביטוח בישראל. מכיוון שמספר סוכנויות וחברות הביטוח גדל כל הזמן, מגוון המסלולים הרחב מקשה במידה רבה להשוות בין האפשרויות ולבחור בפוליסה המשתלמת ביותר. לפיכך, טרם ההחלטה הסופית על פוליסת ביטוח כזו או אחרת, מומלץ מאד לקבל את מרב האינפורמציה הזמינה ואף להתייעץ עם מומחים בתחום.

פוליסות ביטוח נוספות של חברת AIG

ביטוח דירה

ביטוח משכנתא

ביטוח תאונות אישיות

במידה ואתה מתעניין באופציות הזמינות של ביטוח חיים בישראל, אנו יכולים לסייע לך ולהפנות אותך לגופי ייעוץ בעלי ניסיון ללא שום עלות או התחייבות. תוכל לחסוך זמן וכסף באמצעות שיחה טלפונית אחת – כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.

לחצו להצעה לביטוח חיים